Voltaico.cz » SOMI Applications and Services s.r.o. » Recenze
Ověřený zákazník, Středočeský kraj
realizováno 2024
1  

Jediný klad perfektní, rychlá a precizní práce externí montážní firmy. Co se týká SOMI - žádný klad.
Důrazně varuji před společnosti SOMIAS.cz.(SOMI)
Nenechte se, tak jako já nalákat na jejich velice lákavou nabídku a na rozdíl ode mě si předem nejdříve prohlédněte ostatní podobné záporné recenze, ke kterým se připojuji i já.
Realita je totiž u těchto podvodníků, nebo šmejdů, jak chcete, úplně jiná.Podepsal jsem 8.2.24 u nich smlouvu na instalaci ohřevu vody v rámci NZU-Light. Po různých průtazích dne 13.3.24 provedly neúplnou instalaci panelů, boileru, rozvodů a střídače, ale střídač nedokázaly zprovoznit. Na moji žádost o dokončení, odpověděly, že záležitost řeší a žádají mě o trpělivost, bez udání způsobu a termínu dokončení.
Na mé urgence jak písemné i telefonické, posléze přestaly úplně reagovat. Teprve 26.3.24, se mi ozval jeden technik, že pro mě mají jiný střídač, ale posléze jsem zjistil, že se mi pokouší v tichosti podstrčit naprosto odlišný typ střídače na místo hybridního, v podstatě záměnu objednaného balíčku č. 2, za balíček č. 1, dle jejich inzerce na webu.
Bez odpovědi zůstal také můj odeslaný 2.4. doporučený dopis ředitelce firmy paní Yveto Sammon v bláhové naději, že dotyčné praktiky se dějí bez jejího vědomí.
Pro nečinnost, jsem dne 2.4.24, odeslal žádost o odstoupení od smlouvy, odstranění instalace, uvedení do původního stavu a vrácení zaplacené zálohy, včetně penále a kompenzaci ušlého zisku pro nečinnosti systému.
Do dnešního dne 15.4.24 i přes mnohé další urgence, zase pouze vytáčky nebo mlčení.
Do dnešního dne 15.4.24 i přes mnohé další urgence, zase pouze vytáčky nebo mlčení.

Co dodat k praktikám takovéto firmy, jejichž řiditelka se přes uvedené praktiky, které se zřejmě dějí v její tolerancí, se přesto bezostyšně prezentuje v rozhovorech. (viz. Hospodářské noviny)
Tady je namístě přísloví „Že ryba smrdí vždy od hlavy“.
15. 4. 2024,


Všechny recenze SOMI Applications and Services s.r.o. »