Voltaico.cz » S-Power Energies, s.r.o. » Recenze
Ověřený zákazník, Plzeňský kraj
realizováno 2022
5  

Již od samého začátku podepsání smlouvy a zaplacení zálohy přicházely pravidelně informace o stavu zakázky. Samotná realizace proběhla sice o měsíc déle oproti smlouvě a předání o další měsíc. Čekalo se na baterie. Ale nakonec sama firma nabídla slevu z prodlení montáže.
Pan elektrikář ( i když se mu evidentně nechtělo stávat brzy ráno a přijížděl až na oběd) pracoval s maximální pečlivostí a řemeslným fortelem.
Parta střechařů namontovala panely během jednoho dne. Také věděli co a jak a bylo vidět, že to nedělají poprvé. Pokud jsem požádal o posunutí celé řady panelů, bez řečí ochotně vyhověli.
Vyřízení připojení elektrárny k síti a i dotace proběhlo opravdu svižně. Po dvou měsících připojeno a za další měsíc vyřízena dotace.
Po nekolika měsících se ale ukázalo, že BMS nepracuje jak má a byla servisním technikem odvezena na reklamaci. Po 4 měsících opravená vrácena a všude přehrán nejnovější sowt. (BMS i střídač) vč. zodpovězení spousty technických otázek . Pan servisák ví o čem je řeč. Přemýšlí o práci nedělá jen naučené úkony se slovy"To víte, to se občas stává....."
Servis u této firmy opravdu funguje. Stejně tak jako technická podpora.
Prodloužení termínu předání o dva a půl měsíce. Ale byla kompenzace v podobě slevy z koncové ceny. Tak to zas takové minus není.

FVE pracuje po reklamaci BMS tak jak má a tímto chválím všechny co se podíleli na realizaci a technické podpoře naší FVE.

3. 3. 2023,


Všechny recenze S-Power Energies, s.r.o. »