Voltaico.cz » S-Power

S-Power

Praha

Obchodní název

S-Power Energies, s.r.o.

Hodnocení

Telefon

+420 222 701 258

E-mail

info@s-power.cz

Web

Web S-Power Energies, s.r.o. www.s-power.cz
IČO / DIČ 05192242 / CZ05192242
Datová schránka ccpxrav

Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem S-Power, který působí na trhu 7 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 4 recenze na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 5 hvězdami z pěti možných. S-Power je plátcem DPH.

Sídlo: Jeremiášova 2581/2, Praha 15500

Je toto vaše firma?
Působnost dodavatele
Navrhnout úpravu


S-Power recenze

5

celková spokojenost s dodavatelem


Ověřený zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2022
5  

Již od samého začátku podepsání smlouvy a zaplacení zálohy přicházely pravidelně informace o stavu zakázky. Samotná realizace proběhla sice o měsíc déle oproti smlouvě a předání o další měsíc. Čekalo se na baterie. Ale nakonec sama firma nabídla slevu z prodlení montáže.
Pan elektrikář ( i když se mu evidentně nechtělo stávat brzy ráno a přijížděl až na oběd) pracoval s maximální pečlivostí a řemeslným fortelem.
Parta střechařů namontovala panely během jednoho dne. Také věděli co a jak a bylo vidět, že to nedělají poprvé. Pokud jsem požádal o posunutí celé řady panelů, bez řečí ochotně vyhověli.
Vyřízení připojení elektrárny k síti a i dotace proběhlo opravdu svižně. Po dvou měsících připojeno a za další měsíc vyřízena dotace.
Po nekolika měsících se ale ukázalo, že BMS nepracuje jak má a byla servisním technikem odvezena na reklamaci. Po 4 měsících opravená vrácena a všude přehrán nejnovější sowt. (BMS i střídač) vč. zodpovězení spousty technických otázek . Pan servisák ví o čem je řeč. Přemýšlí o práci nedělá jen naučené úkony se slovy"To víte, to se občas stává....."
Servis u této firmy opravdu funguje. Stejně tak jako technická podpora.
Prodloužení termínu předání o dva a půl měsíce. Ale byla kompenzace v podobě slevy z koncové ceny. Tak to zas takové minus není.

FVE pracuje po reklamaci BMS tak jak má a tímto chválím všechny co se podíleli na realizaci a technické podpoře naší FVE.přidáno před 3 týdny

Zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2020
5  

Naprosto profesionální přístup, velmi šikovní montéři a elektrikáři. Velmi dobrá a fundovaná podpora.
Nejsou.

S dodavatelem jsem velmi spokojen. V průběhu přípravy a realizace FVE jsem dostával velmi přesné a pravdivé informace. Realizace proběhla podle harmonogramu. V covidové době se choval dodavatel férově a bez vytáček přiznal prodloužené doby realizací, otevřeně popsal problémy s dodávkami.

přidáno před 4 týdny

Ověřený zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2022
5  

Od prvního kontaktu po realizaci do půl roku. Montáž a spuštění během dvou dnů. FVE funguje bez problémů již půl roku.. Určitě doporučuji.

Doporučuji k zařazení do užšího výběru pro zájemce o FVE.přidáno před měsícem

Zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2018
5  

Dobré provedení, stále funguje. Dobrý servis i po delší době od realizace.
Ne

Jsem spokojen a doporučuji

přidáno před měsícemzobrazena strana 1 z 1

celkem 4 recenze S-Power