Voltaico.cz » Schlieger, s. r. o. » Recenze
Zákazník, Plzeňský kraj
realizováno 2023
5  

Profesionální přístup, kvalitní práce-více viz shrnutí
žádné

Společnost Schlieger provedla návrh a instalaci fotovoltaické elektrárny na mém rodinném domě v březnu 2023. Jejich montážní tým odvedl skvělou práci, a musím podotknout, že se jednalo o profesionální a kvalitní provedení. Celý proces, včetně revize a uvedení fotovoltaické elektrárny do provozu, proběhl naprosto bez problémů. Chtěl bych také osobně poděkovat reviznímu technikovi panu Milanovi Streleckému, který vykonal skvělou práci a vše mi trpělivě vysvětlil.
Společnost se také postarala o veškerou administrativu včetně zajištění dotace. Komunikace s pracovníky firmy byla velmi příjemná a zdvořilá, a to jak při konzultacích po telefonu, tak i osobně během samotné montáže, která trvala pouhé 2 dny.
Dnes, dne 11.7.2023, je fotovoltaická elektrárna plně funkční a již nám poskytuje vlastní energii. Navíc máme přebytečnou elektřinu, kterou můžeme prodávat. Jsem opravdu spokojený s výsledkem a rád bych touto cestou poděkoval společnosti Schlieger za jejich skvělou spolupráci. Přeji jim m ...celá recenze »
11. 7. 2023,


Všechny recenze Schlieger, s. r. o. »