Voltaico.cz » Schlieger

Schlieger

Chotěboř
Logo Schlieger

Obchodní název

Schlieger, s. r. o.

Hodnocení

Telefon

+420 226 223 800

E-mail

info@schlieger.cz

Web

Web Schlieger, s. r. o. www.schlieger.cz
IČO / DIČ 28787803 / CZ28787803
Datová schránka j8gme5d

Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem Schlieger, který působí na trhu 13 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 6 recenzí na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 1.2 hvězdami z pěti možných. Schlieger je plátcem DPH.

Sídlo: Sokolohradská 1728, Chotěboř 58301

Je toto vaše firma?
Působnost dodavatele
Navrhnout úpravu


Schlieger recenze

1,2

celková spokojenost s dodavatelem


Zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2023
1  

jedině snad to, že po 14 měsících máme hotovo a připojeno
komunikace 0
česky nemluví nikdo z montážníků
hlavní elektrikář si plete fázi s 0, málem jsme vyhořeli
opravit cokoliv v papírech je téměř nemožné
kontakt na majitele firmy neexistuje
madam co podepisuje všechny smlouvy sice kontakt má, ale papír o tom, že může podepisovat smlouvy Vám nikdo nedá, madam není jednatelka
pokud nemáte v pořádku nervy, nepouštějte z této firmy nikoho přes práh, nebo Vás klepne pepka

Smlouvu jsme podepsali 12/21 a zaplatili zálohu, obchodnice sice přišla osobně, ale na všechno říkala to je v pořádku, to není problém, to se sem vejde.
Trvalo jim 3 měsíce, než požádali o dotaci. Prý dělají projekt. Chtěli jsme projekt poslat. Nakonec poslali a naše panely měl nakreslené soused na své zahradní chatce. Kontakt na projektanta Vám nedají, takže pokaždé mluvíte s někým jiným a nikdo o tom dohromady nic neví.
Doklady poslali na SFŽS, kde nám neschválili dotaci, ačkoliv obchodnice řekla, že je vše v pořádku.( byl cca červen). Řekli jsme, že si vše zaplatíme sami a dotaci si také vyřídíme sami. Termín připojení ( při předchozí domluvě do 14 dnů od schválení dotace) do konce roku. Po bombardování kompletně všech oddělení jak telefonicky tak emailem namontovali v září. V té době už obchodnice nereaguje ani na světlo, natož na něco jiného. Email, kde v předmětu stálo "urgentní" si přečetla za měsíc. A bez reakce...
Mezitím bez našeho vědomí podali znovu žádo ...celá recenze »


přidáno před 3 týdny

Zákazník v Pardubickém kraji
realizováno 2023
2  


Tuto recenzi jsem chtěl psát až v době ukončení celé akce montáže FVE a wallboxů, ale s rychlostí firmy Schlieger by tento text mohla začít psát také až moje pravnoučata, a proto se recenze s postupem času bude ještě aktualizovat. Proces je napsán podle skutečných událostí a případná podobnost s Vaším příběhem je sice čistě náhodná, ale v případě zákazníka firmy Schlieger víc než pravděpodobná.

Nechci firmu pouze hanit, ale určitě ji nebudu chválit a pro celkový obrázek se musím rozepsat. Uvědomuji si situaci na trhu a problematiku dovozu dílů v minulém roce, ale nejslabší místo firmy spíše vidím ve skutečnosti, že se jedná o velký korporát se zaměstnanci, kteří maximálně přesně vědí, co nemají dělat a poté Váš požadavek půjde celou dobu v kruhu: servisní oddělení -> reklamační oddělení -> finanční účtárna -> obchodní zástupce -> servisní oddělení => reklamační oddělení…, kde jediným účelem nic-nedělání je nechat Váš požadavek pouze „vyhnít“, zákazník po čase skutečno ...celá recenze »


přidáno před 4 týdny

Zákazník v Pardubickém kraji
realizováno 2023
1  

žádné
lež, sliby, dlouhá dodací lhůta, neférové jednání atd.

nedoporučuji ani je pustit za práh ke konzultaci . Máme podepsanou smlouvu od 28.2.2022 a stále není hotovo. Buď není vyřízená dotace nebo nejsou lidi na práci a když už se to částečně namontuje dojdou součástky a pak nejsou ani revizní technici. No a když se jeden najde tak zjistí že je to v rozvaděči všechno špatně namontované. Tak znovu a lépe, ale opět až za skoro 2 měs. Tak to jde stále do kolečka. Takže nebrat tuto firmu ani omylem. Dejte na recenze a všechno si nejdříve prověřte je nás dost co jsme naletěli bohužel.

přidáno před měsícem

Zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2022
1  

S nekterymi UK montéry se lze domluvit český.
Doba realizace měla být do 6 týdnu a protáhla se na 11 mesicu. Jedinny telefon pro kontakt na firmu neustale obsazeny. Pokud se dovolate, prehazuji si vás aniž by něco řešili. Finální faktura zasadne navýšena oproti smlouvě a rozpoctu. Stížnosti neresi, nebo resi pomalu. Pri stiznostech nechteji predat kontakt na nadrizeneho. Všechny řemeslníci jsou Ukrajinci. Revizi resi UK elektrikar, ktery nema revizni zkousky. Papirove zastituje revizak z Hradce. Elektrikar UK nezná normy CR o připojení k distribuční soustave.

Tato firma je katastrofa! Nedoporučuji!!přidáno před měsícem

Zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2023
1  

Realizace trvá 14 měsíců, dodavatel nekomunikuje,nespolehlivý,rozhodně nedoporučuji

Totální nespokojenost

přidáno před měsícem

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2022
1  

Firma má obrovskou reklamu
Mám nainstalováno, ale bohužel nemohu se dovolat na servis.

Nejsem spokojená s jednáním firmy, zaměstnanci se střídají, a obchodní zástupce, co jsem s ním vyřídila smlouvu, již ve firmě nepracuje.

přidáno před měsícemzobrazena strana 1 z 1

celkem 6 recenzí Schlieger