Voltaico.cz » BLUENET NTS, a.s. » Recenze
Zákazník, Olomoucký kraj
realizováno 2024
5  

Po podpisu smlouvy o zřízení společného odběrného místa JOM a o montáži fotovoltaiky s velkým bateriovým úložištěm v 06/2023 jsme dodali několik základních dokumentů, plné moci a pak už jsme se o nic nestarali.

Veškeré administrativní kroky, a že jich bylo nemálo, za nás firma vyřídila a to včetně projektu, smlouvy o připojení, veškeré změny u eg.d atd. atd. Jako předseda představenstva bych na to prostě čas neměl a nikdy bychom se k výsledku nedohrabali.
Instalace proběhla v průběhu ledna-února a následně pak revize, zkušební provoz apod. Nyní čekáme, až se eg.d uráčí přijet na poslední krok, tj. provést UTP a pak už jen bude dokončen i dotační proces.
O veškerých administrativních úkonech i elektrikářských pracech jsme byli předem informováni a taky o jejich průběhu. Nemáme jediný důvod se nějak zlobit na dlouhý čas... vrátit distributorovi 32 elektroměrů, ukončit smlouvy se všemi obchodníky, namontovat nové podružné měření, to opravdu není práce pro laiky a určitě ne na měsíc. Jsme velmi spokojeni a rádi dobrou práci ukážeme i dalším potenciálním zákazníkům tohoto dodavatele.
Záporem je velká míra administrativy, ale to není výmysl dodavatele

S informacemi, prací a jejím výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Dílo bylo dokončeno s předstihem a určitě netlačíme s nesmyslnými požadavky na poslední krok - UTP - které není v moci zhotovitele. Zájemcům rádi poreferujeme, jak to probíhalo a co udělat pro hladký průběh práce.
Máme zde fotovoltaiku s velkými baterkami a máme v domě JOM = jednotné odběrné místo s jediným elektroměrem pro celý dům s 32 byty.


3. 5. 2024,


Všechny recenze BLUENET NTS, a.s. »