BLUENET NTS, a.s.Hodnocení

Doba realizace

do 10 měsíců

Telefon

+420 774 589 252

E-mail

info@bluenet.as
Sídlo Příkop 834/8, Brno 60200
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 06604439 / CZ06604439
Datová schránka kw4vbch

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem BLUENET NTS, a.s., který působí na trhu 7 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 3 recenze na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 4 hvězdami z pěti možných. BLUENET NTS, a.s. je plátcem DPH. BLUENET NTS, a.s. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

4,0

3 recenze


Zákazník v Olomouckém kraji
realizováno 2024,
5  

Po podpisu smlouvy o zřízení společného odběrného místa JOM a o montáži fotovoltaiky s velkým bateriovým úložištěm v 06/2023 jsme dodali několik základních dokumentů, plné moci a pak už jsme se o nic nestarali.

Veškeré administrativní kroky, a že jich bylo nemálo, za nás firma vyřídila a to včetně projektu, smlouvy o připojení, veškeré změny u eg.d atd. atd. Jako předseda představenstva bych na to prostě čas neměl a nikdy bychom se k výsledku nedohrabali.
Instalace proběhla v průběhu ledna-února a následně pak revize, zkušební provoz apod. Nyní čekáme, až se eg.d uráčí přijet na poslední krok, tj. provést UTP a pak už jen bude dokončen i dotační proces.
O veškerých administrativních úkonech i elektrikářských pracech jsme byli předem informováni a taky o jejich průběhu. Nemáme jediný důvod se nějak zlobit na dlouhý čas... vrátit distributorovi 32 elektroměrů, ukončit smlouvy se všemi obchodníky, namontovat nové podružné měření, to opravdu není práce pro laiky a určitě ne na měsíc. Jsme velmi spokojeni a rádi dobrou práci ukážeme i dalším potenciálním zákazníkům tohoto dodavatele.
Záporem je velká míra administrativy, ale to není výmysl dodavatele

S informacemi, prací a jejím výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Dílo bylo dokončeno s předstihem a určitě netlačíme s nesmyslnými požadavky na poslední krok - UTP - které není v moci zhotovitele. Zájemcům rádi poreferujeme, jak to probíhalo a co udělat pro hladký průběh práce.
Máme zde fotovoltaiku s velkými baterkami a máme v domě JOM = jednotné odběrné místo s jediným elektroměrem pro celý dům s 32 byty.
3. 5. 2024,

Zákazník v Olomouckém kraji
realizováno 2024,
2  

Práce proběhli jakž takž v pořádku...
Práce proběhli jakž takž v pořádku, akorát se musela firma neustále honit ať se něco dělá. Dnes 2 měsíce po spuštění a zaplacení ftv stále musím firmu uhánět, aby nás připojili na utp, stále nedodané podklady od firmy na elektrárny , pozdržené vyplacení dotace, spousta nervů a práce navíc pro nás jako odběratele. atd. Od manažera pana N. slyším jen zjistí a pak nic. Co si nezjistím nevím, co si nezařídím není. Podepsaná smlouva v 06/2023 do dnes není napojeno na UTP a není vyřešena dotace, přitom kdyby to opravdu dělali tak jak se má, tak by bylo vše vyřešeno již dávno. Toto mě nepřipadá jako bezstarostná instalace. Zřejmě již nestíhají.

Dnes bych se jistě ohlédl po jiném spolehlivějším dodavateli.

30. 4. 2024,

Zákazník ve Zlínském kraji
realizováno 2021
5  

Precizní práce
Kvalitní komponenty
Spolehlivý servis
Dlouholeté zkušenosti firmy s FVE
Zatím žádné s fotovoltaiku jsme spokojeni

S FVE jsme spokojeni, domluva, instalace i vyřízení dotací proběhlo hladce bez jakýchkoliv problémů.

4. 4. 2023,zobrazena strana 1 z 1

celkem 3 recenze BLUENET NTS, a.s.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o BLUENET NTS, a.s.