Voltaico.cz » SOLIDSUN s.r.o. » Recenze
Zákazník, Středočeský kraj
realizováno 2024
1  

Na začátku sjednávání velmi přesvědčivý zprostředkovatel pan Král, všechno sluncem zalité, nejsou v ničem žádné problémy, až si člověk říká, že v dnešní době to není možné. Ale po podepsaní smlouvy a po první odeslané záloze změna o 360 stupni. Vylákají ihned druhou zálohu ještě z příslibem rychlejšího terminu montáže a pak se po nich slehla zem. Žádná komunikace, nikdo nic neví nikdo za nic nemůže a začínám je nahánět, po měsíci od uhrazeni druhé zálohy se mi konečně někdo ozval z informaci, že panely sjednané ve smlouvě nemají a proto se montáž konat v termínu stanoveným ve smlouvě a slíbeným dřívějším v emailu konat nebude. Nejdříve nabídka jiných panelu, menších ze slabším výkonem a hlavně levnějších za samozřejmě stejnou cenu jak za původní a málo toho tak ještě nutnost na 11 panelu montáž optimizeru za vícepráce 11 000,- kč. Když to odmítnu tak vyhrůžky, že se taky můžu dočkat montáže až někdy na podzim a je březen 2024. No a když kontaktují pana zprostředkovatele tak ten se nabízí býti prostředníkem a že vše domluví ke spokojnosti údajně obou stran. Následuje můj pokus o odstoupeni od smlouvy ale to se jím nezamlouvá a snaží se mně přesvědčit, ať dodatek podepíšu a na konci bude kompenzace pokud nebudou další vícepráce. Dorazil technik a prohlásil, že tady jsou vynikající podmínky na montáž a že nevidí žádné vícepráce. Následuje opět stejný dodatek ke smlouvě jako minule, že cena se nezmění ale k tomu přislib kompenzace po dokončeni. Z těžkou rukou se mi to podepisuje nebo cítím podvodné jednáni. Sama sebe přemlouvám, že jsem přecitlivěla a že budu jím věřit. Chyba!!! Poslouchejte intuici ta Vás nikdy nezklame. Následovala montáž ze zpožděním a samozřejmě nedodržení termínu zhotovení díla.
Ihned po dokončení tj. po revizi, přišla faktura na které bylo vyúčtovaní samozřejmě bez slíbené finanční kompenzace a ještě z navýšením za vícepráce. Následuje můj dotaz neboli reklamace ceny díla z mé strany. Ze strany Solud Sun je samozřejmě předkládán mi podepsaný mnou dodatek ke smlouvě a vícepráce které vznikly z důvodu změny panelu tj. z nedodržení smlouvy ze strany firmy, což samozřejmě fírma nepřipoušti a trva na zaplacení vícepraci ve výši 11 000,- kč. Na mou žádost o vrácení finančního rozdílu za panely nereaguje na toto téma, zaštituje se pořad dodatkem ke smlouvě, že jsem ho podepsala. Najednou si nikdo nic nepamatuje, nikdo nic neví a hlavně komunikuje se mnou někdo mimo firmu na základě plné moci jaakisi Miroslav Pawelek. Tak Vám řeknu horor. Nakonec uznají pokutu za nedodržení termínu ve výši 1 271,80 Kč a slibuji zase kompenzaci po zaplacení konečné faktury. Nejsem už ochotna naletět znovu jejích slibům i když je částka méně významná, fakturu musím zaplatit nebo mi vyhrožují penále za pozdní uhrazení faktury. Faktura má splatnost 7 dnu i když je ze zákona 14 dni. V případě, že na FV máte úvěr a musíte ho postupně čerpat na základě faktur máte opět problém z dodržením stanovených podmínek v Bance. Tak mi nic jiného nezbývá, fakturu zaplatím nebo potřebuji úvěr umořit vyplacenou dotaci, Bankou stanoveného termínu, jinak je u banky pokuta za nedodržení smluvených podmínek.
Záležitost předám právnímu zástupci a obrátím se na ČOI aby se podívala na podnikaní a praktiky společnosti Solid Sun. Píšu to veřejně aby jste si na firmu dálí velký pozor. Také v mediálním prostoru se objevila informace o vyloučení společnosti SolidSun s.r.o. z dobrovolného spolku CAFT. To není samo sebou pozadí je velké množství stížnosti na firnu Solid Sunn na neseriózní jednáni.. Firma samozřejmě o vyloučení informuje svými argumenty. Ať si to každý přebere sám, moji povinnosti je informovat ostatní o neseriózností, podvodném jednání a lží kterou se firma obklopuje. Nedoporučuji v žádném případě tuto firmu. Hlavně SolidSun si na veškeré práce najímá externí firmy a sama jen těží z jejích prace.

Nedoporučuji v žádném případě tuto firmu. Firma Solid Sunn si na veškeré práce najímá externí firmy a sama jen těží z jejích práce. Píšu to veřejně aby jste si na firmu dálí velký pozor. Ať si to každý přebere sám, moji povinnosti je informovat ostatní o neseriózností, podvodném jednání a lží kterou se firma obklopuje.
5. 6. 2024,


Všechny recenze SOLIDSUN s.r.o. »