Voltaico.cz » bc engineering s.r.o. » Recenze
Zákazník, Jihomoravský kraj
realizováno 2024
1  

Nekvalitní instalace. Chybně nainstalovaný HDO (hromadný dálkový ovladač) měl za následek zbytečné měsíc a půl zdržení. Sice zařídili dotaci na SFŽP -Státní fond životního prostředí, ale nekompletní dokumentaci musel SFŽP žádat o doplnění.

Rozhodně bych si znovu tuto firmu pro dodávku FV nevybral.

Logo bc engineering s.r.o. Reakce dodavatele:
Vážený zákazníku,
děkujeme Vám za hodnocení našich služeb, a že jste si pro realizaci Vaší FVE vybral naši společnost. Bohužel nás mrzí Váš anonymní příspěvek, protože bychom rádi konstruktivně reagovali na Vaši zprávu, což samozřejmě není možné.

Pokud se tak opravdu stalo (evidujeme historicky jednotky případů) a příprava pro ovládání FVE prostřednictvím HDO nebyla provedena přesně dle připojovacích podmínek DS, vždy zajišťujeme urgentní nápravu situace naprostým obratem a za toto se Vám velmi omlouváme.
Taktéž pokud SFŽP vydalo připomínku k doložení projektu po jeho odevzdání, neznamená to, že se jedná o chybné podání žádosti o dotace. Někdy se jedná o doplnění dalších vyžádaných podkladů od zákazníka. V takovém případě se zdržení výplaty dotace dá počítat max. v řádu dní. Naší firmě extrémně záleží na zisku alokace dotací na 100% žádaných projektů a toto číslo opravdu držíme již desítku let. Všichni naši zákazníci prozatím načerpali státní podporu v pořádku.

Pokud se naskytne jakýkoliv problém, neváhejte se na nás prosím kdykoliv obrátit na e-mail reklamace@bce.cz/ servis@bce.cz a pro přednostní vyřízení ještě navíc prosím do předmětu uveďte VOLTAICO!

Děkujeme a přejeme Vám krásné dny,
Tým BCE
26. 4. 2024,


Všechny recenze bc engineering s.r.o. »