Voltaico.cz » ETCON Energo s.r.o. » Recenze
Zákazník, Zlínský kraj
realizováno 2023
5  

Aktivní komunikace.
Profesionální montáž (elektroinstalace, střechařina, montáž panelů, zprovoznění).
Každý krok laikovi krásně vysvětlí
Dokážou si efektivně a profesionálně poradit s dispozicemi domu a pozemku (využití "mrtvého" komínu, kotelna plná chaotických trubek,...)
Celou FVE stále monitorují a sdělují tipy, jak s ní pracovat na konkrétní situaci přímo na vaší FVE.
Poradí i s ostatními souvisejícími věcmi, které by ostatní neřešili, namontovali svoje a odjeli (chybné vytížení fází, hromosvody, chlazení technologie,...)
Žádné jsem neshledal

Firmu Etcon jsem oslovil na doporučení známého po tom, co jsme jednali s několika firmami, které se sice přijeli podívat (některé) a následně začalo stále to samé kolečko slibování, nekomunikování a lhaní (na FVE jsem nespěchal, ale vadí mi slibování typu "ano, zrovna nad tím sedím, dnes pošlu cenovou nabídku", které se táhne 3/4 roku).

Etcon proti tomu byl příjemnou změnou. Po úvodním telefonátu ihned našli termín, přijeli, vše si prošli, pobavili se s námi o naší představě. Následně zpracovali předané data o spotřebě, rozměrech a parametrech domu a střechy a vypracovali návrh realizace. Vše velice seriózně a profesionálně.

Ihned začali vyřizovat veškerou administrativu, o všech krocích mě průběžně informovali.

Termín instalace dodrželi tak, jak jsme se původně domluvili. Dokonce mi v průběhu navrhli i dřívější termín, když se jim udělal prostor.

Samotná instalace naprostý koncert profesionality. Kdyby mi na baráku, který rekonstruujeme, takhle fungovali všechny ...celá recenze »


6. 6. 2023,


Všechny recenze ETCON Energo s.r.o. »