ETCON Energo

Logo ETCON Energo

ETCON Energo s.r.o.
ETCON Energo s.r.o.
ETCON Energo s.r.o.
ETCON Energo s.r.o.

Hodnocení

Doba realizace

do 2 měsíců

Telefon

+420 739 710 090

E-mail

info@etcon.cz

Web

Web ETCON Energo s.r.o. www.etcon.cz
Sídlo 17. listopadu 909, Frýdek-Místek 73801
1 pobočka
Členství
  •   Česká fotovoltaická asociace (ČFA)
  •   Solární Asociace
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
  •   Solární systémy?
  •   Tepelná čerpadla
Obchodní název

ETCON Energo s.r.o.

IČO / DIČ 14411067 / CZ14411067
Datová schránka cfp2qvb

Firma ETCON Energo s.r.o. vznikla jako další logický krok k plnění poptávek z širokého okolí firem i koncových zákazníků. Po dlouholetých zkušenostech z oboru jsme schopni Vám nabídnout rychlé a kvalitní dodání smluvených služeb, ty jsme schopni nastavit individuálně, podle požadavku zákazníka a potřeb domácnosti, pro kterou má fotovoltaická elektrárna sloužit.


odborná způsobilost dle § 10 zákona 250/2021 Sb.. Co to znamená?

NabídkyPoptávka služeb od ETCON Energo s.r.o.

Získejte nabídku od ETCON Energo s.r.o.. Stačí vyplnit formulář a zástupci dodavatele vás budou kontaktovat.


Formát telefonního čísla: 123456789
* povinné pole formuláře


Pobočky

Frýdek-Místek
17. listopadu 909
Navigovat

+420 739 710 090
info@etcon.cz


Recenze

5,0

14 recenzí


Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2024,
5  

Všechny naše připomínky v rozumné době vyřešili a k našemu údivu pracují na střeše za jakéhokoli počasí. Nechali jsme si proto od nich nainstalovat i solární ohřev.

Viz klady19. 5. 2024,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2024,
5  

konkurenceschopna cena
rychla realizace
flexibilni pristup k realizaci
profesionalni jendani
zadne

firmu Etcon doporucuji.
Realizace probehla behem 3 tydnu od prvniho kontaktu s firmou az po spusteni elektrarny.
flexibilne a ochatne reagovali na me pozadavky.
24. 4. 2024,

Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2024,
5  

S firmou vynikající komunikace - skvělý a proaktivní přístup všech, od jednatele pana Tomšů a pana Knury, který nám pomáhal s dotací, až po veškeré pracovníky, kteří se na realizaci podíleli. Elektrikáři byli nesmírně ochotní, vzali v potaz naše přání, dokonale po sobě uklidili. Firmu mohu bez váhání doporučit, kéž by takoví byli všichni.
Žádné.

Předmětem zakázky byla fotovoltaická elektrárna umístěná na pozemku, vše funkční, precizně provedené včetně potřebné výměny pojistek, instalace baterie apod. Skvělá komunikace s firmou, krátká doba realizace.24. 4. 2024,

Zákazník na Vysočině
realizováno 2023,
5  

Kvalitně provedené montážní práce v termínu dle smlouvy.

Firma Etcon provedla kvalitně a v termínu dodávku FVE na RD. Doporučuji.

22. 12. 2023,

Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023,
5  

Rychlost reakce na poptávku.
Ochota vyhovět požadavkům (kombinace fotovoltaiky, bojleru s tepelným čerpadlem a wallboxu).
Pružnost v komunikaci.
Rychlost realizace.
Žádné.

Mladá firma avšak vzhledem k tomu, že nedělají jen fotovoltaiky, tak se slušným potenciálem stability. Zástupce firmy pan Tomšů reaguje operativně a komunikuje vstřícně. Při vstupních jednáních ochotně vyhověl (na rozdíl od některých jiných firem) požadadavku na celočerné panely a zajistil dodání nejnovějších panelu N-type. Instalace fotovoltaiky byla zahájena už v následujícím týdnu po podpisu smlouvy (díky tomu že se jim uvolnil čas kvůli odkladu jiné zakázy), potom se sice samotná montáž roztáhla na několik dnů (jednak kvůli počasí a také kvůli dalším zakázkám), ale to bylo pochopitelné. Je třeba zmínit, že se orientovali nejen v problematice FVE, ale měli přehled i o tepelných čerpadlech pro ohřev TUV, což některé jiné renomované firmy s větší tradcí a větším objemem realizaci FVE nemě ...celá recenze »
10. 12. 2023,

Ověřený zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023,
5  

Firma je pružná, dokáže poradit, operativně řešit problémy, je otevřená diskuzi a cenově přijatelná.
Nemáme

Naše zkušenost s firmou Etcon Energo je vesměs pozitivní. Téměř okamžitě po kontaktování firmy, kterou jsme vybrali na doporučení přátel, nás navštívil pan jednatel a do večera zpracoval i cenovou nabídku, které se při realizaci firma držela. Okamžitě po doladění smlouvy k oboustranné spokojenosti a zaplacení zálohy firma započala práci, zpracovala projekt instalace FVE a požádala o připojení do sítě. Po kladném vyjádření správce sítě jsme dohodli termín realizace, která díky dešti trvala 5 dní. Při práci na střeše nám pracovníci pružně udělali drobnou opravu střechy a při realizaci respektovali námi požadované trasy kabeláže i naše konečné rozhodnutí o rozmístění panelů, protože máme atypický tvar střechy. Předtím nám vše vysvětlili, abychom se mohli kompetentně rozhodnout. Celá akce od k ...celá recenze »
27. 11. 2023,

Ověřený zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Se službami firmy ETCON jsem velmi spokojený. Od samotného začátku byla komunikace s touto společností výborná. Pan jednatel Tomšů se osobně angažoval ve všech fázích projektu, od první konzultace až po samotnou instalaci. Byl schopen odpovědět na každý můj dotaz a vysvětlit mi veškeré detaily.


Firma mi vyšla vstříc při sestavení fotovoltaické elektrárny na míru dle našich potřeb. S panem jednatelem bylo možné konzultovat výkon elektrárny a optimální velikost baterií i typ panelů. Instalovaná elektrárna má výkon 9,9 kWp a baterie o výkonu 14,2 kW.
Samotná instalace byla hotova neskutečně rychle a přesně podle domluveného plánu. Každý termín byl s námi konzultován, zda nám vyhovuje. Od podpisu smlouvy jsme měli elektrárnu nainstalovanou do 1 měsíce.
Musím rovněž vyzdvihnout dobrou práci celého týmu. Všichni pracovníci byli nejen zruční, ale také zdvořilí a ochotní. Naprosto blesková dvoudenní instalace byla provedena pečlivě, a to včetně označení jističe, vysvětlení chodu elektrárny, představení aplikace, až po úklid.
Když přihlédnu ještě k příznivé ceně, tak mohu firmu ET ...celá recenze »
23. 10. 2023,

Ověřený zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023,
5  

rozumná cena (jedna z nejnižších cenových nabídek ve srovnání s konkurencí)
žádné velké peníze dopředu (záloha pouze 10%, další až po návozu materiálu)
rozumný termín
dobrý dojem z komunikace zástupců firmy
ohledně termínů, dotazů, papírování prakticky vždy někomu dovolal a bylo mi zodpovězeno, co jsem potřeboval. Všichni montážníci byli slušní a mluvili česky.
Drobná výtka, že nebyl stoprocentně dodržený paneloklad - nevešly se na šířku, tudíž jsou na výšku a dva panely z dvaceti umístěné na jinou část střechy, což mi vzhledově nijak nevadí a funkčně, zdá se, také ne, ale je možná dobré střechu důsledněji zaměřit.

Firmu ETCON jsem vybral z konkurence cca pěti menších i velkých firem pro montáž FVE (10 kWp panely, Goodwe, baterie, nabíječky) na můj dům, protože v součtu jako jediná splňovala všechny má kritéria.

Celá akce proběhla bez problémů, překvapení a rozpaků a elektrárna funguje na první zapojení.
21. 8. 2023,

Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023,
5  

Práce dobře udělána v termínu, vše funguje jak má, velice přívětivý jednatel. Vše co se dohodlo je splněno. Dobrý mladý kolektiv. Levně kvalitně.
Žádné

Doporučuji15. 7. 2023,

Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023,
5  

Dodávka pouze FV modulů na střechu a vyvedení vodičů k DC rozváděči, což jiné firmy odmítaly
Rychlé jednání - do druhého týdne byli panely na střeše
Aby se to vešlo, posunuli výlez na střechu o jednu řadu tašek
Za jeden den přidělali konstrukci i 20 FV modulů (pracovali až do večera)

Vzhledem k tomu, že už jsem měl nejaké komponenty nakoupené a jenom jsem potřeboval dostat FV panely na střechu, oslovil jsem loni i letos několiv firem v okolí. A až v ETCON energo s tím neměli problém a dodali mi, co jsem potřeboval.18. 6. 2023,zobrazena strana 1 z 2

celkem 14 recenzí ETCON EnergoVšechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o ETCON Energo