Voltaico.cz » Solar Solution Energy, s.r.o. » Recenze
Zákazník, Královehradecký kraj
realizováno 2023
1  

Oblbovat, než sepíšete smlouvu, pak to je pouze několika měsíční horor.
Šílená práce, realizace za 10 měsíců. Zaplacený expresní dodání do 3 měsíců!!! Následně neřeší ani reklamace ani dotace. Pan Šoustek je totálně neschopný. Firma zasílá předávací protokoly, e-mailem, které neodpovídají realitě a snaží se tím legalizovat včasnou instalaci díla a následně požaduje penále a vyhrožuje právníky, kteří vás následně kontaktuji. Absolutně nedoporučuji. pokud chcete opravdu instalaci FVE a TČ. Pokud ovšem chcete problémy a vyhodit peníze a navíc zdemolovat dům , tak doporučuji.

Stránky Solution energy obcházejte a volte seriózní firmy. Pár jedinců v čele se Šoustekem disponuje externími zaměstnanci, které ani neplatí a tak to vypadá. Ani tu jednu hvězdičku ne.Logo Solar Solution Energy, s.r.o. Reakce dodavatele:
Dobrý den pane Radoviči,

nejen, že je Vaše recenze do posledního písmenka lživá, Váš systém funguje a nejen, že Vám ohřívá teplou vodu, ale navíc i zcela jistě topí jak má, tím jsme si jistí, jelikož na Vaše opakované žádosti a nesmyslné neopodstatněné reklamace Vás navštívilo k dnešnímu dni více než 6 certifikovaných techniků.

Nutno také dodat, že jste nám do dnešního dne neuhradil doplatek díla, které máte dávno instalované a zprovozněné i revidované, faktura je nyní po splatnosti nehorázných 166 dní! Pouze upozorníme, že Vám nabíhá pokuta za prodlení.

Mrzí nás, že máte za potřebí škodit (ještě nad rámec neuhrazené faktury) špiněním dobrého jména firmy lživými recenzemi, provedeme patřičné právní kroky.

(Pro pořádek, průrazy jsou k montáži potřebné, s Vašimi kotly jsme nemanipulovali a lištování je samozřejmě standardní).
5. 12. 2023,


Všechny recenze Solar Solution Energy, s.r.o. »