Voltaico.cz » Schlieger, s. r. o. » Recenze
Ověřený zákazník, Středočeský kraj
realizováno 2023
1  

- hardware je kvalitní (jak uchycení na střechu tak panely a elektronika samotná)
- velmi schopný tým ukrajinských montérů (působili spíš jako najmutí živnostníci)
- zpoždění instalace od 3 týdny (na původně domluvený termín zpožděný o 2 týdny nikdo nepřijel, i když mi infolinka tvrdila že jsou na cestě, domluveno znovu)
- někdy velmi dlouhé prodlevy v komunikaci (1-2 týdny)
- pocit že jakmile shrábnou peníze tak už se nezajímají a zákaznický servis je ten tam
- zbytečně prodloužili zprovoznění panelů o 7 týdnů navíc (po 4 týdnech jsem urgoval ale moc to nepomohlo) protože neodeslali žádost na ČEZ na instalaci měřáku elektřiny poslané do sítě
- přišel jsem tedy o možnost výroby vlastní elektřiny na celý srpen a září úplně zbytečně
- zároveň se tím zpozdilo zpracování dotací

Chápu že kvůli velkému zájmu nemůžou urychlit dodání panelů atd. od výrobce, překousnul bych i zpoždění instalace o 3 týdny, ale to že jim trvá 7 týdnů odeslat e-mailem žádost na ČEZ aby mi nainstalovali měřák a panely se tak mohly zprovoznit a stát mi odeslal dotace na účet je naprosto iracionální a neomluvitelný a celá organizovanost firmy je groteskní. Levá ruka neví co dělá pravá. Za to neustálé popotahování, výmluvy, zdržování a hraní mrtvého brouka, pocit, že si vás vůbec neváží, přestože jim zaplatíte přes 500 000 Kč to nestojí.
Nedoporučuji. Vidím, že se negativní recenze tento rok velmi rozmnožili a lidé mají podobné zkušenosti. Zkuste raději jinde, kde mají lepší recenze a přístup.
8. 11. 2023,


Všechny recenze Schlieger, s. r. o. »