Voltaico.cz » ETCON Energo s.r.o. » Recenze
Ověřený zákazník, Jihočeský kraj
realizováno 2023
5  

Se službami firmy ETCON jsem velmi spokojený. Od samotného začátku byla komunikace s touto společností výborná. Pan jednatel Tomšů se osobně angažoval ve všech fázích projektu, od první konzultace až po samotnou instalaci. Byl schopen odpovědět na každý můj dotaz a vysvětlit mi veškeré detaily.


Firma mi vyšla vstříc při sestavení fotovoltaické elektrárny na míru dle našich potřeb. S panem jednatelem bylo možné konzultovat výkon elektrárny a optimální velikost baterií i typ panelů. Instalovaná elektrárna má výkon 9,9 kWp a baterie o výkonu 14,2 kW.
Samotná instalace byla hotova neskutečně rychle a přesně podle domluveného plánu. Každý termín byl s námi konzultován, zda nám vyhovuje. Od podpisu smlouvy jsme měli elektrárnu nainstalovanou do 1 měsíce.
Musím rovněž vyzdvihnout dobrou práci celého týmu. Všichni pracovníci byli nejen zruční, ale také zdvořilí a ochotní. Naprosto blesková dvoudenní instalace byla provedena pečlivě, a to včetně označení jističe, vysvětlení chodu elektrárny, představení aplikace, až po úklid.
Když přihlédnu ještě k příznivé ceně, tak mohu firmu ETCON jen doporučit. Vše zatím funguje, jak bylo dohodnuto. Firma samostatně také vyřizuje dotaci a připojení k síti, což je další skvělý bonus. Přístup firmy je zkrátka opravdu profesionální a rád bych ...celá recenze »


23. 10. 2023,


Všechny recenze ETCON Energo s.r.o. »