Voltaico.cz » ETCON Energo s.r.o. » Recenze
Zákazník, Moravskoslezský kraj
realizováno 2023
5  

Super komunikace.
Dobrý poměr cena/kvalita.
Aktivní řešení problémů, které se objevily v průběhu projektu.
Vše nám funguje od ledna a i přesto jsme stále v kontaktu a není problém cokoliv vyřešit.
Zápory mě nenapadají.

Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi firmami, včetně Etcon. Zástupci všech firem u nás byli postupně na prohlídce a nacenění projektu. Nakonec jsem se rozhodl pro firmu Etcon, a to z vícero důvodů:
Nejlépe se mi komunikovalo s jednatelem firmy, s panem Tomšů, který byl proaktivní, bez problémů odpovídal na mé dotazy a vše mi vždy vysvětlil. Komunikace v průběhu celé realizace také super.
Cenová nabídka byla slušná - chtěl jsem slušnou kvalitu za slušné peníze (hlavně baterie a střídač), a to jsem našel. Dobrý poměr kvalita/cena.
Další z důvodů, proč jsem vybral tuto firmu byl i termín. Sice jsem na projekt nespěchal, ale byl mi nabídnut poměrně brzký termín realizace, takže to byl také bod k dobru . Finální termín byl dodržen, i když k němu byla cesta trnitá – ne vždy šlo vše podle plánu, ale poprali se s tím a vše se stihlo.
Upřímně je to fajn firma, je sice mladá, zato má vítr v plachtách, majitel je aktivní, vstřícný a není problém se na různých věcech domluvit. Kvalita práce se mi zd ...celá recenze »
20. 4. 2023,


Všechny recenze ETCON Energo s.r.o. »