Voltaico.cz » Schlieger, s. r. o. » Recenze
Ověřený zákazník, Zlínský kraj
realizováno 2023
5  

Dodržení termínů
Výborní obchoďáci (rychlá komunikace, řeší požadavky)
Vynikající revizní technik (je ochoten k vám přijet i v 22.00 a problém úspěšně řešit)
Dodržení ceny
Dodání modernějších panelů (o cca 100Wm2) než bylo v projektu
Pracovitý tým montérů
Tvrzení servisu že na mechanické provoz neohrožující závady se servis nevztahuje
Nečeská komunikace s montážníky (já se domluvil, ale obecně může být problém)
Asi administrativní úzká hrdla ve firmě která mi zpozdila finalizaci asi o měsíc (na druhou stranu v dnešní době FVE krize to nic není)
Dál nevím

Přesně před rokem jsem psal o TC od fy Schlieger a rád bych rozšířil svou recenzi o FV a uzavřel ji.
TC Premium X21 mám rok v provozu a musím říct, že až na malou kosmetickou drbku (tady mě mrzí, že mi Schlieger sdělil, že se na to nevztahuje záruka - lepeno mamutem :D). ) si nemohu stěžovat. Zatím šlape jako hodinky, včetně celého systému. Za ten rok jsem zjistil, že není dobré spoléhat na mailovou komunikaci, ale raději zavolat. Vždy jsem se domluvil a dostal odpověď.
Dne 26.10.22 mi přijeli nainstalovat fotovoltaický systém. Místo starých panelů přivezli nové s větším výkonem - takže mám stejný výkon, ale méně panelů.

Instalace: Byl jsem trochu nervózní z praxe montérů (10, 6 a 1 měsíc), ale pracovali jako tým a celkový výsledek je plně funkční a zřejmě i velmi pěkně navržený. Revizák (je fakt dobrý – mnoho let praxe u ČEZu) to hodnotil jako "velmi dobrou práci". Popravdě řečeno, na solárních diskuzních fórech jsem viděl od jiných firem naprosté hrůzy (FVE umístěná př ...celá recenze »


15. 4. 2023,


Všechny recenze Schlieger, s. r. o. »