Voltaico.cz » ETCON Energo s.r.o. » 10kWp pod 250 000,-? Ano!

10kWp pod 250 000,-? Ano!

10kWp pod 250 000,-? Ano!

5     ETCON Energo s.r.o.


Hlavní výhody

 •   Vstupní cenová nabídka do 12 hodin od poptávky
 •   Nízké nebo žádné zálohy předem!
 •   Instalace do 2 měsíců


 • Nabízíme

  Nabízím 10kWp výkonnou elektrárnu včetně 10,65kWh kapacity baterií a dvou nabíjecích stanic.

  • výše dotace až 301 500,–, pro M/S kraj
  • Záloha předem maximálně 50 tisíc!
  • Nabíjecí stanice o výkonech 11 či 22kW
  • Realizace do 2 měsíců!
  • Dlouholeté záruky


  Zkušenosti s firmou

  Ověřený zákazník v Moravskoslezském kraji
  realizováno 2023
  5  

  Firma je pružná, dokáže poradit, operativně řešit problémy, je otevřená diskuzi a cenově přijatelná.
  Nemáme

  Naše zkušenost s firmou Etcon Energo je vesměs pozitivní. Téměř okamžitě po kontaktování firmy, kterou jsme vybrali na doporučení přátel, nás navštívil pan jednatel a do večera zpracoval i cenovou nabídku, které se při realizaci firma držela. Okamžitě po doladění smlouvy k oboustranné spokojenosti a zaplacení zálohy firma započala práci, zpracovala projekt instalace FVE a požádala o připojení do sítě. Po kladném vyjádření správce sítě jsme dohodli termín realizace, která díky dešti trvala 5 dní. Při práci na střeše nám pracovníci pružně udělali drobnou opravu střechy a při realizaci respektovali námi požadované trasy kabeláže i naše konečné rozhodnutí o rozmístění panelů, protože máme atypický tvar střechy. Předtím nám vše vysvětlili, abychom se mohli kompetentně rozhodnout. Celá akce od kontaktu firmy po předání díla trvala 2 měsíce, z čehož více jak polovinu doby trvalo vyjadřování správce sítě. Nyní již vítáme slunečné dny a čekáme na pracovníky síťařů, až vymění elektroměr za obous ...celá recenze »
  přidáno včera

  Ověřený zákazník v Jihočeském kraji
  realizováno 2023
  5  

  Se službami firmy ETCON jsem velmi spokojený. Od samotného začátku byla komunikace s touto společností výborná. Pan jednatel Tomšů se osobně angažoval ve všech fázích projektu, od první konzultace až po samotnou instalaci. Byl schopen odpovědět na každý můj dotaz a vysvětlit mi veškeré detaily.


  Firma mi vyšla vstříc při sestavení fotovoltaické elektrárny na míru dle našich potřeb. S panem jednatelem bylo možné konzultovat výkon elektrárny a optimální velikost baterií i typ panelů. Instalovaná elektrárna má výkon 9,9 kWp a baterie o výkonu 14,2 kW.
  Samotná instalace byla hotova neskutečně rychle a přesně podle domluveného plánu. Každý termín byl s námi konzultován, zda nám vyhovuje. Od podpisu smlouvy jsme měli elektrárnu nainstalovanou do 1 měsíce.
  Musím rovněž vyzdvihnout dobrou práci celého týmu. Všichni pracovníci byli nejen zruční, ale také zdvořilí a ochotní. Naprosto blesková dvoudenní instalace byla provedena pečlivě, a to včetně označení jističe, vysvětlení chodu elektrárny, představení aplikace, až po úklid.
  Když přihlédnu ještě k příznivé ceně, tak mohu firmu ETCON jen doporučit. Vše zatím funguje, jak bylo dohodnuto. Firma samostatně také vyřizuje dotaci a připojení k síti, což je další skvělý bonus. Přístup firmy je zkrátka opravdu profesionální a rád bych ...celá recenze »
  přidáno před měsícem


17. listopadu 909, Frýdek-Místek 73801

+420 739 710 090

info@etcon.cz

Web ETCON Energo s.r.o.

www.etcon.cz