Acetex

Logo Acetex

ACETEX s.r.o.
ACETEX s.r.o.
ACETEX s.r.o.
ACETEX s.r.o.

Hodnocení

Doba realizace

do 6 měsíců

Telefon

+420 770 110 011

E-mail

info@acetex.cz

Web

Web ACETEX s.r.o. acetex.cz
Sociální sítě
 
 
Sídlo Rybná 716/24, Praha 11000
2 pobočky
Členství
  •   Cech akumulace a fotovoltaiky (CAFT)
  •   Česká fotovoltaická asociace (ČFA)
  •   Solární Asociace
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
  •   Solární systémy?
  •   Tepelná čerpadla
Obchodní název

ACETEX s.r.o.

IČO / DIČ 09904671 / CZ09904671
Datová schránka 4n36m46

Jsme ryze česká společnost, která se zabývá projektováním, montáží a servisem fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a nabíjecích stanic pro elektromobily pro rodinné domy, novostavby, bytové domy, komerční objekty, firmy a obce. Naše řešení splňuje podmínky dotací Nová zelená úsporám, NZÚ Light i Kotlíkové dotace. Poskytujeme kompletní projektovou dokumentaci a vyřízení státní dotace. Máme za sebou více než 4500 instalací napříč celu ČR.


odborná způsobilost dle § 10 zákona 250/2021 Sb.. Co to znamená?

NabídkyPoptávka služeb od ACETEX s.r.o.

Získejte nabídku od ACETEX s.r.o.. Stačí vyplnit formulář a zástupci dodavatele vás budou kontaktovat.


Formát telefonního čísla: 123456789
* povinné pole formuláře


Pobočky

Praha
U Stavoservisu 527/1
Navigovat

+420 770 110 011
info@acetex.cz
Brno
Plynárenská 499/1
Navigovat

+420 770 110 011
info@acetex.cz


Recenze

4,5

49 recenzí


Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023
4  

Obchodní zástupce pan Kořenovský je velký profesionál, ochotný, trpělivý, technicky znalý a je schopen řešit požadavky neprodleně. Při tvorbě sestavy FVE vše vysvětlil a snažil se naplnit naše představy.
Při instalaci panelů bylo pár drobných chyb, ale to bylo spíše proto, že montážní parta neměla zkušenosti se šindelovými střechami. Nakonec vše ale dobře dopadlo a chlapi se snažili.
Elektroinstalace dělal skutečný profík a byla radost jej sledovat.
Služba na klíč s vyřízením dotace byla výhodou a dotace proběhla bez nejmenších problémů.
Elektrárna funguje a už šetříme.
Jak psal někdo níže dne 11.11.2023
Wallbox není opravdu moc hezký, ale funguje (je ale jen 11 KW) a elektrikáři nám také nedoporučili dávat jej ven (ale prý můžeme, když bude chráněný proti přímému dešti a slunci).
Ohledně technické podpory má firma opravdu co zlepšovat. Pokud by vychytali její fungování a zákaznický servis po instalaci, bylo by to perfektní. Z toho mám do budoucna trošku obavy. Jak a zda vůbec probíhá slíbený monitoring či nějaké pravidelné kontroly nemám tušení, ačkoli je prezentují. Od instalace (červen) zatím ticho po pěšině. Problémy, které zmínil jiný uživatel mohou být do budoucna problém a asi i další odrazovat.
Velká chyba je pro mne nevyřešení nastavování parametrů elektrárny, které by si zákazník mohl sám udělat/nastavit. SW aplikace pro ovládání a nastavení FVE je zjevně více verzí (verze stejné jen s různými omezeními) a dodavatel údajně určuje, jakou budete mít. Kolega má tutéž FVE Wattsonic jako my a jeho SW neumožnuje de facto měnit nic, náš má už pár možností navíc a technik, který nám to nastavoval měl tutéž, jen s mnohem více možnostmi nastavení. To považuji za velkou chybu, protože jako zákazník a vlastník FVE chci mít přehled a kontrolu nad systém a možnost nastavit si dobíjení, vybíjení, kdy brát ze sítě a kdy ne a další věci, které potřebuji měnit v průběhu ročních období a ne čekat, až se tomu bude věnovat někdo jiný atd.
BackUp je také kapitola sama pro sebe. Elektrikáři vám jej neudělají (zálohování vybraných větví /spotřebičů v domě), protože to prý mají od firmy zakázáno dělat. I sama funkčnost Backupu se mi jeví jako "nějak divně/nesprávně/neautomaticky (ne)fungující". To ale ještě budu řešit, takže zatím neumím říci, zda je to v tomto systém v pořádku či ne a vhodný. Dodávky jiných výrobců to ale umí automaticky a běžně a i Wattsonic tvrdí, že to jeho systém normálně umí (má to i v propagačních materiálech a chlubí se rychlostí přepnutí), tak uvidíme, kde je problém.
Dodaný návod není moc užitečný a informací moc neposkytne, natož srozumitelně. Laik tak bude úplně v "pytli" a závislý ve všem na dodavateli a jeho technické (ne)podpoře.
Zatím nemám další zkušenost jako uvedený zákazník, který píše "Společnost nemá nastaveny některé procesy a nemá zákaznický portál, kde by zákazníci viděli status jednotlivých fází dodávky, elektronické dokumenty, parametry komponent elektrárny, své požadavky na technickou podporu apod. Neexistuje ani žádný garantovaný termín pro opravu, pokud elektrárna přestane fungovat." Jestli to tak opravdu bude, tak je to velký problém firmy a rozhodně jim to dobré jméno neudělá a může jí to přinést i jiné a vážnější problémy! Má-li být firmou i do budoucna solidní (a ne jako Malina a další), na tomto by měla rychle a hodně zapracovat!

FVE Wattsonic 8 kWp (bude další rozšíření o 4kWp na jiho-západní stranu pro delší ohřev vody), panely AEG, střídač 12kW , 11,4 kWh baterie, 2x nabíječka.
Za půl roku od podpisu hotovo a provozuschopné. Firma má tedy co zlepšovat, ale není to nic, co by se nedalo při troše vůle zvládnout. Systém Wattsonic má špičkovou kvalitu a technické parametry a také pěkné provedení.
Mohu firmu doporučit? Za sebe ano, protože vše proběhlo, jak mělo a komunikace s obchodním zástupcem byla špičková včetně práce elektrikáře. Jestli mám obavy, jak to bude dál s technickou a další podporou? Trochu ano, ale uvidíme.


27. 11. 2023

Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2022
5  

Skvělá komunikace s firmou, včasná a bezproblémová realizace, funguje bez problému.
Žádné

Firmu Acetex mohu jen doporučit.

20. 11. 2023

Ověřený zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023
5  

FVE na louce
individuální přístup
dodržení termínů
nic

Jako jediná firma stavěli FVE na louku včetně konstrukce. Ostatní to buď odmítli zcela, nebo když si konstrukci postavím sám. Obch.zástupci se mnou řešili 99%, nebyl problém se jim dovolat. Dovolat se na firmu je horší, ale volají zpět - někdy sice až druhý den. Na maily reagují poměrně promptně. Na termíny je potřeba se připomínat, ale jak už byl termínový plán stanoven, vše přesně dodrženo. Ve všem vyšli vstříc a od samého počátku vše funguje perfektně. Administrativně jsem řešil drobný nesoulad s prací realitou (něco se delalo navíc, něco jsme vypustili) - bez problémů, stačilo se ozvat a osobně to nevnímám jako problém, ale jako dopad vytíženosti... závěrečná faktura + doplatek byla až cca 3 měsíce po spuštění a ještě jsem se o to připomínal. Celkový dojem je na 100%, nemám co bych vyt ...celá recenze »
16. 11. 2023

Zákazník v Praze
realizováno 2023
4  

s obchodním zástupcem Dominikem Grimem jsme byli velmi spokojeni (přístup, spolehlivost, komunikace)
s techniky na instalaci fotovoltaických panelů jsme byli spokojeni
s elektrikáři na instalaci elektroinstalace jsme byli spokojeni
s vyřešením problémů při instalaci (zatečení do domu, drobná poškození) jsme byli spokojeni
s vyřízením dotace a všech administrativních věcí jsme byli velmi spokojeni a vše fungovalo bezchybně
čas dodávky byl delší, ale byl nám komunikován při podpisu smlouvy a byl dodržen
elektrárna zatím funguje dobře, ale nestačí nám výkon
společnost neumí a neprovádí instalace panelů jinam než na střechu domu, chtěli jsme část panelů nainstalovat na jižní fasádu domu
Wallbox není moc hezký (je to značka Acetex a nějaký výrobek z Číny), elektrikáři nám doporučovali ho neinstalovat do venkovního prostředí, s funkcí zatím nemáme zkušenosti
Co je však naprostá tragédie, děs a hrůza je technická podpora. Neexistuje žádný telefon na technickou podporu. Na webových stránkách Acetexu je formulář pro nahlášení podpory s informací, že se vám technik ozve do 14 dnů (nyní do 4 dnů), ale žádný technik se většinou neozve (několik požadavků se mi ztratilo v nenávratnu, 1x se technik ozval za několik týdnů, 1x dobře zafungovala reklamace, kterou však řešili externí elektrikáři).
Další velký problém je, že zaslaný požadavek na technickou podporu se nijak nezašle zákazníkovi do e-mailu a není mu přiděleno žádné číslo. Do dnešní doby jsem se nedozvěděl, jak vlastně funguje (a zda vůbec) vzdálený monitoring elektráren, který společnost deklaruje.
Není vyřešeno nastavování parametrů elektrárny, které by si zákazník mohl sám realizovat, když nefunguje technická podpora např. nastavení hladiny vybití baterie v zimě apod.
Společnost nemá nastaveny některé procesy a nemá zákaznický portál, kde by zákazníci viděli status jednotlivých fází dodávky, elektronické dokumenty, parametry komponent elektrárny, své požadavky na technickou podporu apod. Neexistuje ani žádný garantovaný termín pro opravu, pokud elektrárna přestane fungovat.

Se společností Acetex jsme realizovali instalaci fotovoltaické elektrárny Wattsonic (panely AEG) o výkonu 6,3 kWp s bateriovým úložištěm 19,2 kWh a 2x Wallbox. Smlouva byla podepsána v 9/2022 a elektrárna začala fungovat v 6/2023.

Nemohu říci, že bych společnost Acetex nedoporučil, ale zatím ji nemohu ani doporučit, pokud nevyřeší problémy s technickou podporou a nastavení některých procesů.


11. 11. 2023

Zákazník v Ústeckém kraji
realizováno 2023
5  

Velmi vstřícný a ochotný zástupce ing. Folget, který ihned reagoval na jakýkoliv dotaz a ochotně kdykoliv přijel na místo realizace, kde vše vysvětlil a ukázal. A to i v průběhu realizace projektu a po jejím ukončení provedl zaškolení k obsluze FVE.

Případnému zájemci o fotovoltaiku bych Acetex doporučil

21. 10. 2023

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023
4  

Velmi vstřícná komunikace, jak od obdchodního zástupce, tak s firmou samostatnou. Ochota poradit a společné plánování realizace a jejího termínu.
Záporem byly špatně odhadnuté vícepráce a to o poměrně velkou částku.

Instalace FVE 6,88 Kwp z března a dubna roku 2O23. Celý proces od nabídky až po finále byl velmi dlouhý, ale vcelku očekávatelný. Realizační problémy nenastaly, termíny instalace se byly konzlutovány. Při problému s revizním technikem firma sama proaktivně hledala a navrhovala řešení. Provoz zatím super, asi dle očekávání. Rozšíření neplánujeme. Společnost Acetex bych doporučil, nicméně bych apeloval na jasnější informace ohledně možných víceprací, které jsme sice konzultovali, ale výsledek byl jiný. Možná by bylo také dobré srozumitelnější vysvětlení při realizaci, jelikož zde byla domluva trochu horší (vzhledem k ukrajinsky mluvícím pracovníkům), ale jinak bezproblémová.9. 10. 2023

Ověřený zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2023
5  

Profesionální přístup.
Nemám nic.

S firmou Acetex jsme byli velmi spokojeni, vše proběhlo naprosto v pořádku. Od objednávky jsme měli do 3 měsíců tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E, typ B08, 8,2 kW nainstalováno. Montéři si s menšími problémy hravě poradili a p. Mecner nám taky ve všem vyšel vstříc a poradil. Vřele doporučuji. V dnešní době vůbec neřešte, pokud vám jiná firma dá dřívejší termín, nedodrží ho. Na Acetex se vyplatí počkat.3. 10. 2023

Zákazník v Libereckém kraji
realizováno 2023
5  

Komunikace
Zkušení montéři

První nabídku jsme od obchodního zástupce dostali 25.8 2022. 16.9 jsme pak podepsali smlouvu a zaplatili zálohu. Žádost byla akceptována v programu NZÚ 26.10.22. Přes zimu jsme ani realizaci neočekávali kvůli nepřízni počasí. Panely Acetex namontoval v půlce dubna 2023 a elektrické zapojení pak na začátku května 2023. Po odsouhlasení dokumentace distributor připojil FTE k síti 20.6.23, čímž celý systém začal pracovat. Oba montážní týmy (panely a elektrické zapojení) byly velice profesionální, zkušené a poradili si na místě i s drobnými nedostatky v plánech. Předané dílo (prostupy kabelů, viditelné lišty) je i esteticky na úrovni. Provoz systému je zatím bez problémů. Acetex rozhodně doporučuji i dalším zájemcům. Během přípravy asi nelze dohodnout každou maličkost a rozumět všem detailům, a ...celá recenze »
22. 9. 2023

Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2023
5  

Profesionalita, rychlost, komunikace.
nic

Z firmou Acetex mám velmi dobrou zkušenost jak s obchodním zástupcem tak s montážními pracovníky. Vše proběhlo tak jak jsme se domluvili. Vyrábím od měsíce května 2023 a již mám vyrobeno 5,4MWh = jsem spokojen.21. 9. 2023

Zákazník v Olomouckém kraji
realizováno 2022
5  

Pozitivní zkušenost s ACETEX. První instalace 2022, doplnění panelů v roce 2023. Realizační tým bez problému. Komunikace s firmou bez problému. Po dobu provozu FTV zatím bez závad. Instalováno 9,2 kW vč. bateriového úložiště
Zatím nezjištěny

Pozitivní zkušenost3. 9. 2023zobrazena strana 1 z 5

celkem 49 recenzí AcetexVšechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o Acetex