Voltaico.cz » ACETEX s.r.o. » Recenze
Ověřený zákazník, Moravskoslezský kraj
realizováno 2023
5  

- profesionální, lidský, trpělivý a maximálně vstřícný přístup obchodního zástupce (p. Moravec)
- velmi rychlé jednání se společností Acetex, jak před realizací, tak po ní, kdy bylo třeba doložit vše potřebné pro vyplacení státní dotace
- špičková a profesionální práce dodavatelské společnosti Techsun
- společnost nabízí pouze jednu velikost panelů, kdy mi jiné společnosti nabízely i menší, což by mohlo vyřešit realizaci FV také na jižní straně domu, kde se minimální počet velkých panelů nevešel, jelikož je zde střešní okno. Ostatní nabízené výhody firmou však rozhodly v její prospěch.

Koncem loňského roku jsem na internetu narazil na reklamu zhotovení fotovoltaiky. Zadal jsem žádost o nezávaznou nabídku. Tehdy jsem zatím neřešil dodavatelskou firmu. Brzy se mi ozvala pracovnice společnosti Acetex a navrhla mi setkání s obchodním zástupcem. Přijel pan Moravec z Olomouckého kraje, který zajíždí i na Ostravsko a od samého začátku byl velice trpělivý a snažil se zodpovědět co nejlépe a profesionálně všechny mé laické otázky. Jsem mu opravdu velmi vděčný, jelikož mně nepřesvědčoval, jak to někteří "obchoďáci" dělají, ale vše vysvětlil, srovnal klady a zápory, upozorňoval, na co si mám dát pozor, jak při samotném výběru, tak při montáži, realizaci. Dal mi vždy dostatek času na rozmyšlenou, vždy byl na telefonu. Vím, že jsem mu volal někdy až příliš často. Také mně upozornil na skutečnost víceprací a jejich ceny. Nicméně, a to je moje velká chyba, nepřečetl jsem si řádně smlouvu, takže jsem se při vyúčtování trochu divil. Všem tedy doporučuji, ať už si nechají re ...celá recenze »


20. 12. 2023,


Všechny recenze ACETEX s.r.o. »