Voltaico.cz » ACETEX s.r.o. » Recenze
Zákazník, Praha
realizováno 2023
4  

Profesionální přístup při výběrovém řízení a skvělá a srozumitelná komunikace s obchodně technickým zástupcem firmy. Pohotová komunikace s OTZ a ochota z jeho strany řešit a odpovídat i na sebemenší dotazy, a také poradit, a to i během zahajování provozu FVE. Profesionální a řemeslně perfektní postup při montáži všech komponent FVE. Snaha a ochota najít řešení při vyskytnuvších se komplikacích.
Dlouhé čekací lhůty mezi jednotlivými kroky při zapojování a uvedení do provozu FVE, bylo nutné se připomínat, aby se na nás "nezapomnělo".

Doporučuji, byť jsem se projektu zúčastnil ne jako majitel a objednatel FVE, ale jako "technický poradce" paní majitelky a objednatelky. Pan Folget dokázal poradit i s takovými "hrůzami" jako podání žádosti o dotaci na MŽP, nezištně poradil i při současně probíhajících stavebně souvisejících pracích v domě objednatelky. Doporučuji díky profesionální a srozumitelné komunikaci, vstřícnosti a ochotě OTZ pana Pavla Folgeta a profesionalitě a zručnosti pracovníků, kteří realizovali montáž. Delší doba montáže byla odůvodnitelná a paní objednatelky se to - myslím - příliš nedotklo. Celkové hodnocení - "výborná" až "velmi dobrá".
19. 7. 2023,


Všechny recenze ACETEX s.r.o. »