Voltaico.cz » ACETEX s.r.o. » Recenze
Zákazník, Praha
realizováno 2023
4  

s obchodním zástupcem Dominikem Grimem jsme byli velmi spokojeni (přístup, spolehlivost, komunikace)
s techniky na instalaci fotovoltaických panelů jsme byli spokojeni
s elektrikáři na instalaci elektroinstalace jsme byli spokojeni
s vyřešením problémů při instalaci (zatečení do domu, drobná poškození) jsme byli spokojeni
s vyřízením dotace a všech administrativních věcí jsme byli velmi spokojeni a vše fungovalo bezchybně
čas dodávky byl delší, ale byl nám komunikován při podpisu smlouvy a byl dodržen
elektrárna zatím funguje dobře, ale nestačí nám výkon
společnost neumí a neprovádí instalace panelů jinam než na střechu domu, chtěli jsme část panelů nainstalovat na jižní fasádu domu
Wallbox není moc hezký (je to značka Acetex a nějaký výrobek z Číny), elektrikáři nám doporučovali ho neinstalovat do venkovního prostředí, s funkcí zatím nemáme zkušenosti
Co je však naprostá tragédie, děs a hrůza je technická podpora. Neexistuje žádný telefon na technickou podporu. Na webových stránkách Acetexu je formulář pro nahlášení podpory s informací, že se vám technik ozve do 14 dnů (nyní do 4 dnů), ale žádný technik se většinou neozve (několik požadavků se mi ztratilo v nenávratnu, 1x se technik ozval za několik týdnů, 1x dobře zafungovala reklamace, kterou však řešili externí elektrikáři).
Další velký problém je, že zaslaný požadavek na technickou podporu se nijak nezašle zákazníkovi do e-mailu a není mu přiděleno žádné číslo. Do dnešní doby jsem se nedozvěděl, jak vlastně funguje (a zda vůbec) vzdálený monitoring elektráren, který společnost deklaruje.
Není vyřešeno nastavování parametrů elektrárny, které by si zákazník mohl sám realizovat, když nefunguje technická podpora např. nastavení hladiny vybití baterie v zimě apod.
Společnost nemá nastaveny některé procesy a nemá zákaznický portál, kde by zákazníci viděli status jednotlivých fází dodávky, elektronické dokumenty, parametry komponent elektrárny, své požadavky na technickou podporu apod. Neexistuje ani žádný garantovaný termín pro opravu, pokud elektrárna přestane fungovat.

Se společností Acetex jsme realizovali instalaci fotovoltaické elektrárny Wattsonic (panely AEG) o výkonu 6,3 kWp s bateriovým úložištěm 19,2 kWh a 2x Wallbox. Smlouva byla podepsána v 9/2022 a elektrárna začala fungovat v 6/2023.

Nemohu říci, že bych společnost Acetex nedoporučil, ale zatím ji nemohu ani doporučit, pokud nevyřeší problémy s technickou podporou a nastavení některých procesů.
11. 11. 2023,


Všechny recenze ACETEX s.r.o. »