Voltaico.cz » Moderní energie s.r.o. » Recenze
Zákazník, Moravskoslezský kraj
realizováno 2023
1  

Více než týden jsem přemýšlel, jestli se mi podaří najít alespoň jeden klad, avšak marně.
Smlouva je podle právníků hotový paskvil maximálně nevýhodný pro zákazníka.
Ze zákazníka si dělají vyloženě srandu
Na dotaz odpoví pouze pokud se jim to hodí
Hodnocení firmy podle hvězdiček není relevantní. Já bych jim dal minus 5 hvězdiček. Ale je to povinný údaj, tak jsem tam nechal 1 hvězdičku

Vážení zájemci o fotovoltaickou elektrárnu a máte zbytečných několik set tisíc korun vřele doporučuji firmu moderní energie sro. Ostrava. Zažijete spoustou bezesných nocí na které dlouho nezapomenete.
Na firmu jsem narazil na výstavě Infotherma v lednu 2023. Tehdy ji zastupoval pan Aleš Sokol, který na mě působil věrohodně. Když jsem na internetu nenašel žádnou negativní recenzi, rozhodl jsem se, že firmu oslovím. Pan Aleš Sokol již ve firmě nepracuje. Dedukují z posledního hovoru s ním, že mu to nestojí za to, kazit si pověst. A vypadá to tak, že všichni schopní pracovníci udělali totéž.
Smlouvu jsem podepsal 24.3. 2023. Kdybych si raději nechal useknout ruku, tak bych udělal líp. Jediné, co jim jde perfektně, je vystavení zálohové faktury a inkasování peněz. Z internetových stránek firmy jsem nabyl dojmu, že za 4 měsíce budu mít na střeše fve, která bude šetřit životní prostředí a mou kapsu. Díky zdržovací metodě firmy jsem byl nucen se smířit s faktem, že termín dokončení bude 6.1 ...celá recenze »
17. 10. 2023,


Všechny recenze Moderní energie s.r.o. »