Voltaico.cz » Fynyty s.r.o. » Recenze
Ověřený zákazník, Liberecký kraj
realizováno 2022
5  

Vše doposud funguje.
Nadstandartní komunikace
Rychlá montáž
Pochvala pro všechny zaměstnance za pečlivou práci a ochotu
Delší doba realizace byla způsobena plošným výpadkem dodávek komponent do ČR

Firmu jsem si našel na internetu úplně náhodně, oslovil a po úvodní komunikaci jsem měl konkrétně z pana Sochora velmi dobrý pocit. Jsem hračička, většinou do všeho šťourám, fotovoltaika samozřejmě byla voda na můj mlýn. V tomto ohledu byla ze strany všech zaměstnanců velká trpělivost a všechno mi s ochotou vysvětlovali a seznamovali s podrobnějším ovládáním v podstatě až na servisní úroveň. Drobné nejasnosti a zpočátku chybné zásahy do nastavení (z mé strany) byly promptně vyřešeny a vysvětleny.
Každý ze zaměstnanců, který se u mě vystřídal byl slušný, komunikativní a práci odvedl velmi zodpovědně. Osobně jsem měl největší obavy se zaizolováním průchodů plechovou krytinou, ale montéři panelů mě udivili pečlivostí, se kterou utěsnili každý průchod upevnění roštu krytinou do nosné konstrukce.
Doba instalace byla o trochu delší z důvodu plošného výpadku dodávky komponent do ČR (toto jsem si osobně ověřoval napříč dodavateli). Jednotlivé etapy montáže probíhaly velmi rychle a bezproblém ...celá recenze »
18. 10. 2023,


Všechny recenze Fynyty s.r.o. »