Voltaico.cz » Fynyty s.r.o. » Fotovoltaické panely s TOPCon technologií

Fotovoltaické panely s TOPCon technologií

Fotovoltaické panely s TOPCon technologií

4.9     Fynyty s.r.o.


Hlavní výhody

 •   Vyšší účinnost
 •   Záruka na mechanické poškození a výkon 30 let
 •   Výkon jednoho panelu až 700 Wp


 • Nabízíme

  Nabízíme portfolio technologií fotovoltaických panelů typu PERC i novou generaci TOPCon od renomovaných značek jako je AEG, SunPower, Canadian Solar nebo DAH, Trina a Bauer o výkonech až 700 Wp.  Zkušenosti s firmou

  Zákazník v Libereckém kraji
  realizováno 2023
  5  

  Od prvního setkání, až po konečnou realizaci proběhlo vše v naprostém pořádku. Vše mi bylo vysvětleno a při každém mém dotazu se mi trpělivě věnují.
  O žádných nevím

  Určitě doporučuji, pokud chce někdo spolehlivou a ochotnou firmu

  přidáno před 8 měsíci

  Ověřený zákazník v Libereckém kraji
  realizováno 2022
  5  

  Vše doposud funguje.
  Nadstandartní komunikace
  Rychlá montáž
  Pochvala pro všechny zaměstnance za pečlivou práci a ochotu
  Delší doba realizace byla způsobena plošným výpadkem dodávek komponent do ČR

  Firmu jsem si našel na internetu úplně náhodně, oslovil a po úvodní komunikaci jsem měl konkrétně z pana Sochora velmi dobrý pocit. Jsem hračička, většinou do všeho šťourám, fotovoltaika samozřejmě byla voda na můj mlýn. V tomto ohledu byla ze strany všech zaměstnanců velká trpělivost a všechno mi s ochotou vysvětlovali a seznamovali s podrobnějším ovládáním v podstatě až na servisní úroveň. Drobné nejasnosti a zpočátku chybné zásahy do nastavení (z mé strany) byly promptně vyřešeny a vysvětleny.
  Každý ze zaměstnanců, který se u mě vystřídal byl slušný, komunikativní a práci odvedl velmi zodpovědně. Osobně jsem měl největší obavy se zaizolováním průchodů plechovou krytinou, ale montéři panelů mě udivili pečlivostí, se kterou utěsnili každý průchod upevnění roštu krytinou do nosné konstrukce.
  Doba instalace byla o trochu delší z důvodu plošného výpadku dodávky komponent do ČR (toto jsem si osobně ověřoval napříč dodavateli). Jednotlivé etapy montáže probíhaly velmi rychle a bezproblém ...celá recenze »


  přidáno před 8 měsíci


U smolnic 159, Praha 15400

+420 602 534 754

obchod@fynyty-fve.cz

Web Fynyty s.r.o.

www.fynyty-fve.cz