Voltaico.cz » Fynyty s.r.o. » Fotovoltaická elektrárna od 70 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna od 70 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna od 70 000 Kč

4.9     Fynyty s.r.o.


Hlavní výhody

 •   Nízká cena
 •   Úspora za energie
 •   Rychlá doba dodání


 • Nabízíme

  Fotovoltaická elektrárna za cenu 70 000 Kč s šesti FV panely o celkovém výkonu 2700 Wp, hybridním 1 fázovým střídačem Goodwe a akumulací přes A-Zrouter do TUV. Vše na klíč včetně vyřízení 30 000 Kč dotace.  Zkušenosti s firmou

  Zákazník v Libereckém kraji
  realizováno 2023
  5  

  Od prvního setkání, až po konečnou realizaci proběhlo vše v naprostém pořádku. Vše mi bylo vysvětleno a při každém mém dotazu se mi trpělivě věnují.
  O žádných nevím

  Určitě doporučuji, pokud chce někdo spolehlivou a ochotnou firmu

  přidáno před 8 měsíci

  Ověřený zákazník v Libereckém kraji
  realizováno 2022
  5  

  Vše doposud funguje.
  Nadstandartní komunikace
  Rychlá montáž
  Pochvala pro všechny zaměstnance za pečlivou práci a ochotu
  Delší doba realizace byla způsobena plošným výpadkem dodávek komponent do ČR

  Firmu jsem si našel na internetu úplně náhodně, oslovil a po úvodní komunikaci jsem měl konkrétně z pana Sochora velmi dobrý pocit. Jsem hračička, většinou do všeho šťourám, fotovoltaika samozřejmě byla voda na můj mlýn. V tomto ohledu byla ze strany všech zaměstnanců velká trpělivost a všechno mi s ochotou vysvětlovali a seznamovali s podrobnějším ovládáním v podstatě až na servisní úroveň. Drobné nejasnosti a zpočátku chybné zásahy do nastavení (z mé strany) byly promptně vyřešeny a vysvětleny.
  Každý ze zaměstnanců, který se u mě vystřídal byl slušný, komunikativní a práci odvedl velmi zodpovědně. Osobně jsem měl největší obavy se zaizolováním průchodů plechovou krytinou, ale montéři panelů mě udivili pečlivostí, se kterou utěsnili každý průchod upevnění roštu krytinou do nosné konstrukce.
  Doba instalace byla o trochu delší z důvodu plošného výpadku dodávky komponent do ČR (toto jsem si osobně ověřoval napříč dodavateli). Jednotlivé etapy montáže probíhaly velmi rychle a bezproblém ...celá recenze »


  přidáno před 8 měsíci


U smolnic 159, Praha 15400

+420 602 534 754

obchod@fynyty-fve.cz

Web Fynyty s.r.o.

www.fynyty-fve.cz