MORAVSKÁ SOLÁRNÍ MORASOL s.r.o.Hodnocení

Telefon

+420 773 722 295

E-mail

info@morasol.cz
Sídlo U sokolovny 263, Bohuňovice 78314
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 08777705 / CZ08777705
Datová schránka 46njtc4

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem MORAVSKÁ SOLÁRNÍ MORASOL s.r.o., který působí na trhu 5 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 2 recenze na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 5 hvězdami z pěti možných. MORAVSKÁ SOLÁRNÍ MORASOL s.r.o. je plátcem DPH. MORAVSKÁ SOLÁRNÍ MORASOL s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

5,0

2 recenze

Zákazník v Olomouckém kraji
realizováno 2022
5  

Skvělá komunikace, sympatický majitel, profesionální montéři, rychlé vyřízení administrativy, výborně navržený v Česku vyrobený fotovoltaický systém, který nám šetří peníze a funguje na jedničku.
žádné

Firma MORASOL je opravdu jedna z mála v dnešní době, u které funguje osobní přístup k zákazníkovi a která dokáže doporučit a navrhnout řešení na míru. Byla jsem v kontaktu jak s panem majitelem, tak i se slečnami v kanceláři a montéry, kteří přijeli instalovat panely a technologii. Všichni odvádí profesionální práci, jsou sympatičtí a především každý ví, co má dělat. Vše bylo vyřízeno rychle, ale zároveň v nadstandardní kvalitě a s plným servisem. Od doby, co máme fotovoltaiku od MORASOL, jsme ušetřili nemalé náklady za energii a navíc jsem ráda, že jsme podpořili i české technologické řešení. Mohu všem jenom doporučit.

14. 4. 2023

Zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2022
5  

Výborná komunikace
Dodržení smlouvy

Můžu vřele doporučit

13. 4. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 2 recenze MORAVSKÁ SOLÁRNÍ MORASOL s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o MORAVSKÁ SOLÁRNÍ MORASOL s.r.o.