3, 2, 1... startujeme Voltaico!

Voltaico.cz - srovnávač dodavatelů fotovoltaiky
Voltaico.cz - srovnávač dodavatelů fotovoltaiky, Voltaico s.r.o.

Ačkoliv první návštěvníci zavítali na Voltaico.cz už při jeho neoficiálním spuštění v sobotu 4. 2. 2023, jeho oficiální spuštění nastává až nyní. Srovnávač fotovoltaických a solárních řešení Voltaico.cz je tak již v plném provozu a každým dnem se u nás objevují další nové recenze firem, které poskytují kvalitní ale i méně kvalitní služby.

Právě někdy i velmi rozdílná kvalita nabízených služeb ze strany dodavatelů fotovoltaických a solárních elektráren byla hlavním důvodem, proč srovnávač Voltaico vznikl. S tím, jak se v tuzemsku zvyšuje zájem o větší soběstačnost ve výrobě elektrické i tepelné energie totiž vzniká i velké množství dodavatelů, jejichž kvalita není na příliš vysoké úrovni.

Díky recenzím zákazníků těchto firem, které na Voltaico každým dnem přibývají si tak bude moci každý zájemce o služby skvělých, ale i těch horších firem snadno vybrat nejlepšího dodavatele pro svůj dům, firmu nebo chatu.

Recenze fotovoltaiky, které jsou na našem srovnávači vždy prochází několika úrovněmi kontroly a je tak zajištěno, že se k vám dostanou v té nejlepší formě. Každou recenzi totiž ověřují sami zákazníci dodavatele prostřednictvím autorizačních SMS kódů. Dále je pak možné z jejich strany ověřit recenzi i dodáním smlouvy, která prokazuje uzavření obchodního vztahu s firmou a tím zvyšuje důvěryhodnost recenze. Jsme velmi rádi, že tuto možnost využívá stále více recenzentů a kvalita recenzí se tak zvyšuje.

Už brzy ale chystáme další novinky, které posunou recenze na další úroveň. Mimo recenzí se ale zaměříme i na několik dalších funkcí, které vám ještě lépe pomohou vybrat správného dodavatele pro váš projekt. Spousty novinek ale chystáme i pro samotné dodavatele.


Poslední recenze fotovoltaiky

E.ON


„Montáž panelů i elektroinstalace proběhla během jednoho dne . “
E.ON


„S klidným svědomím mohu doporučit , vše proběhlo přesně podle smlouvy a...“
E.ON


„S dodavatelem jsem byl po všech stránkách spokojený“
E.ON


„S fotovoltaikou jsem velmi spokojen, instalace proběhla podle plánu bez...“
E.ON


„Korektní jednání. Co se domluvilo to tak i bylo“