Voltaico.cz » Green Home Energy s.r.o. » Recenze
Zákazník, Středočeský kraj
realizováno 2022
4  

Zastoupení před úřady
Zastoupení před distributorem sítě
Vyřízení dotace
Fajn parta techniků pro instalaci panelů
Firma dodržela vše dle smlouvy
Instalace do roka od podpisu smlouvy (FV boom a i přes velký tlak zájmu vše stihli)
Jejich obchodni zástupce nelezl na střechu, aby zjistil, ze panely nelze technicky umistit (prý není placen, aby ze střechy spadl), tvrdil ze vše půjde. Další komunikace s ním velmi náročná a to jsem velmi trpělivý, ale žádat 2 měsíce o schema zapojení bylo na pohlavek.
Požadavky na zapojení rozvaděče obch. zástupce okopiroval z internetu.
Vlastně jediná chyba této firmy byl individuální lidský faktor obchodního zástupce, který špatně komunikoval, technické stránce věci nerozuměl a tak bylo nutné nějaké zasahy do domovní eleltroinstalace provádět opakovaně či info zjišťovat jinde, aby doslo k hladkému průběhu připojení do sítě.

Firmu rozhodně doporučuji, dodržela vše, vyřešila i problem obchoďáka, který při počáteční obhlidce zanedbal svou práci a tak firma operativně změnila umístění panelů ze střechy na garáž (naštěstí bylo místo a střecha byla ideálně veliká). Vše kolem FV mne zajímá, takže jsem si info zjišťoval jinde, ale vy si pohlídejte, aby váš zástupce opravdu zkontroloval střešní kritinu a umístitelnost panelů, při podpisu smlouvy jste měli předem všechny požadavky distributora na úpravy domovního rozvaděče, abyste nemuseli vše pracně zjišťovat a měnit. Kdyby zástupce nekomunikoval, dnes už bych chtěl jeho výměnu! Vše ostatní firma vyřešila, ostatní pracovníci komunikovali celkem rychle a vyřešili vše od instalace, přes zastoupení a dotaci!

Logo Green Home Energy s.r.o. Reakce dodavatele:
Dobrý den, mrzí nás vaše zkušenost s naším obchodníkem. Napište nám prosím číslo smlouvy nebo jméno obchodníka, abychom s ním mohli více pracovat. Kontakt je info@homeenergy.cz . Děkuji, za tým Green Home Energy, Marek
3. 4. 2023,


Všechny recenze Green Home Energy s.r.o. »