Voltaico.cz » TnG-Air Servis s.r.o. » Recenze
Ověřený zákazník, Středočeský kraj
realizováno 2021
1  

Žádné klady jsem na dodavateli nenašel :-(
Sliby chyby, záloha 80% před zahájením jakékoliv činnosti, dodnes není projekt FVE, FVE není na střeše, dotace nevyřízena, komunikace s firmou úplně "na nic". NEBRAT, NIC PŘEDEM NEPLATIT !!!

Přeji krásné ráno.

Protože jsem se osobně velmi napálil, rád bych se podělil o svou negativní zkušenost s ostatními, abych je varoval před firmou TnG-Air Servis s r.o. z Ostravy.

Svou totožnost neskrývám, jmenuji se Josef Petzold, nar. XX.XX.XXXX (datum narození odstraněno redakcí Voltaico), trv. bytem Mrač 374e, 25721 Poříčí nad Sázavou.

V říjnu 2021 jsem podepsal s firmou TnG-Air Servis s.r.o. z Ostravy jednatelky Taťány Grymove prostřednictvím obchodního zástupce Leo Bayera ze Zbraslavi u Prahy (či z Kolína..., OP neukázal) dvě SoD. Jedna byla na dodávku a montáž tepelného čerpadla, druhá na dodávku a montáž FVE s baterií na střechu.

1) TC firma TnG-Air Servis s.r.o dodala a namontovala externími montéry (což mi nikdo před montáží neřekl), a i když byla montáž předražená (oproti ceně ve smlouvě) a není esteticky kvalitní (trubky vedou prostředkem technické místnosti místo po stěně a pod ), tepelné čerpadlo funguje. Ovšem, dodnes nemám k TC vůbec jakékoliv doklady, takže ...celá recenze »
22. 5. 2023,


Všechny recenze TnG-Air Servis s.r.o. »