Voltaico.cz » SOLIDSUN s.r.o. » Recenze
Zákazník, Praha
realizováno 2023
5  

Profesionalita, spolehlivost, slušné a vstřícné jednání, všichni montážníci i revizák ochotní, práci odvedli kvalitně, činnosti na sebe plynule navazovaly. Po realizaci vše funguje tak jak má.
Měli drobné měsíční zdržení oproti smlouvě, bylo to ale v době největšího náporu fotovoltaik a včas se za zpoždění omluvili.
Všechna povolení i dotaci perfektně sami vyřídili.
Jediným záporem, který se ale naštěstí vůbec neprojevil, byla podepisovaná smlouva, která byla v několika bodech hodně oboustranně nevyvážená a žádná změna ke srovnání podmínek obou stran nebyla ze strany Solidsun možná. Nejvíce vadil bod, že předem zaplatíte 50% zálohu a termíny dokončení nebyly na jejich straně pod žádnou sankcí, sankce byly jen na mé straně. V podstatě kdyby po roce řekli, že se omlouvají jelikož nestíhají a vrátili mi zálohu, bylo by dle smlouvy vše OK. Holt věděli, že mají dobré reference, přetlak klientů a tudíž si mohou takovou smlouvu dovolit, dokonce jsem musel čekat než uvolní stopstav na příjem nových klientů, což ale hodnotím pozitivně, že nepodepisovali klienty jako Malina u kterých by věděli, že je nestíhají realizovat.

Cenově byli výrazně levnější než S-Power. Dal jsem na doporučení, že firma je spolehlivá a po realizaci ji určitě mohu i sám doporučit. Líbilo se mi i jednání obchodního zástupce, který nemaloval věci na růžovo a sám upozorňoval i na věci které se mi sice nelíbily tolik jako to co mi říkali od konkurence, ale on říkal pravdu.
14. 4. 2023,


Všechny recenze SOLIDSUN s.r.o. »