Zihos Solar s.r.o.Hodnocení

Doba realizace

do 4 měsíců

Telefon

+420 373 033 033

E-mail

info@zihos.solar
Sídlo Nádražní 346, Švihov 34012
IČO / DIČ 14030331 / CZ14030331
Datová schránka e2ewjvq

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem Zihos Solar s.r.o., který působí na trhu 2 roky. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 5 recenzí na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 5 hvězdami z pěti možných. Zihos Solar s.r.o. je plátcem DPH. Zihos Solar s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

5,0

5 recenzí


Zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2023
5  


S dodavatelem ZIHOS solar s.r.o. jsem spokojená. Zakázku se podařilo zrealizovat v předem příslibem termínu i přes nevhodné povětrnostní podmínky, kdy došlo ke zpoždění. Komunikace při celé realizaci projektu byla vstřícná a bezprostřední.
Spolupráce při vyřizování dotace byla trpělivá a bez jakéhokoliv zdržení.
Dodavatele doporučuji.


17. 10. 2023

Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023
5  

profesionální přístup

Touto cestou bychom chtěli poděkovat společnosti ZIHOS Solar s.r,o, za dokončení zakázky fotovoltaické elektrárny. Tato společnost je velice spolehlivá, vše dodala v daný termín a její zaměstnanci k práci přistupují profesionálně. Vyřízení dotace proběhla v pořádku.

14. 6. 2023

Zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2022
5  

Odbornost
Profesionálnost
Dodržení všech dohodnutých termínu
Dobrá spolupráce i po dokončení díla
Na žádný jsem nenarazil

Momentálně maximální spokojenost, pokud bude všechno fungovat tak jak
doteď, tak super


7. 6. 2023

Zákazník v Olomouckém kraji
realizováno 2023
5  

- slušnost
- ochota
- profesionalita
-perfektní servis

Naše spolupráce započala s panem Balajkou, který je naprostý profesionál a vypracoval nejlepší řešení. následoval Michal Krafek s parťákem na montáž a elektro práce od pana Novotného. Co bylo slíbeno, to bylo podle domluvy splněno. Pokud bych realizovala znovu, tak volím stejnou firmu s takovýma lidma.

Petra R.
Velký Týnec


9. 5. 2023

Zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2022
5  

osobní jednání
přátelský a profesionální přístup
vysoká odbornost a zkušenosti pracovníků při montáži FVE
skvělá komunikace s firmou
kladný přístup k životnímu prostředí
žádné

S firmou Zihos Solar jsem velmi spokojen, realizace FVE proběhla dle dohody / montáž, uvedení do provozu, vyřízení dotací /, pokud mám nějaký dotaz, ochotně vše zodpoví a poradí. Všěm doporučuji!5. 5. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 5 recenzí Zihos Solar s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o Zihos Solar s.r.o.