SUNNY POWER s.r.o.

Logo SUNNY POWER s.r.o.


Hodnocení

Doba realizace

do 5 měsíců

Telefon

+420 777 841 017

E-mail

info@sunnypower.cz

Web

Web SUNNY POWER s.r.o. www.sunnypower.cz
Sídlo Vlkoš 402, Vlkoš 69641
Členství
  •   Solární Asociace
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 29194687 / CZ29194687
Datová schránka u9eiggj

Fotovoltaické elektrárny na rodinné domy a firmy. Stavby na klíč včetně vyřízení dotací. Hybridní a bateriové systémy. Nová Zelená Úsporám. Zajišťujeme financování projektu. Vyřizujeme stavební povolení. Poskytujeme 3D model zdarma. Poradenství v oblasti financování elektrárny.Poptávka služeb od SUNNY POWER s.r.o.

Získejte nabídku od SUNNY POWER s.r.o.. Stačí vyplnit formulář a zástupci dodavatele vás budou kontaktovat.


Formát telefonního čísla: 123456789
* povinné pole formuláře


Recenze

5,0

3 recenze


Zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2022
5  

Příjemné a ochotné jednání.
Podrobně zpracovaná nabídka podle skutečných potřeb zákazníka.
Trpělivost a ochota při upřesnění nabídky, při realizaci i po dokončení.
Rychlé vyřešení notace.
Nic.

Firmu Sunnypower jsem si našel s ohledem na její historii a působení na trhu.
Vnímala vyřešilo veškeré mé potřeby i umístění střídače a baterií. Jejich přístup byl profesionální.
Veškeré podklady a samotná realizace proběhly naprosto podle dohody, takže maximální spokojenost.
Výběrem této firmy nešlápnete vedle, mohu jen doporučit!
2. 6. 2023

Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2022
5  

dobrá komunikace
odbornost
ochota

Pro FVE jsem se rozhodl v prvním čtvrtletí roku 2022, kdy můj dodavatel energií začal dodávat elektřinu na základě spotových cen. Začal jsem hledat dodavatelskou firmu a jsem rád , že jsem se rozhodl pro firmu z blízkého okolí. Návštěva pan Ingra na místě instalace, konzultace a navržení FVE podle mých požadavků. Vzdálenější firmy toto řešily na základě google maps a konzultace po telefonu. Následná instalace panelů během dvou dnů, zprovoznění panem Fialou a vyřízení dotace s paní Průšovou. Vše proběhlo bez problémů. Následné otázky, které se objevily během provozu řešeny s pane Fialou k plné spokojenosti. Prostě profesionální přístup firmy Sunny Power. U nich neplatí dodej - skasíruj - nemáme čas.29. 5. 2023

Zákazník ve Zlínském kraji
realizováno 2023
5  

Odbornost, profesionalita, komunikace nikdy nevázla, ochotní řešit vše ohledně FVE a konzultovat, od podepsání smlouvy vše proběhlo dle termínu.

Sunny Power s.r.o. je jedna z mála firem, která splnila veškerá naše očekávání, co se týká realizace FVE. Velmi korektní a vstřícné jednání od samého začátku, jak obchodního zástupce pana Ingra, tak montážní partu samotných panelů, instalační partu montáží elektro - střídač, apod. Velmi zkušení odborníci. Krásná práce, dodatečné rozvody el. energie po garáži, kde je umístěno srdce FVE, vč. baterií. V neposlední řadě moc děkuji za profesionální přístup pana Štěpána Fialy, který zprovoznil srdce dle PC, nastavil WIFI a odborně vysvětlil jak vše funguje. Tuto firmu mohu velmi doporučit, za nás na jedničku. Žádná masivní reklama, ale doporučení bylo skvělé. Děkujeme Sedláčkovi29. 5. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 3 recenze SUNNY POWER s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o SUNNY POWER s.r.o.