SOLUTION ENERGY

Logo SOLUTION ENERGY


Hodnocení

Doba realizace

do 5 měsíců
Sídlo Studeněves 80, Studeněves 27379
2 pobočky
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
Obchodní název

Solar Solution Energy, s.r.o.

IČO / DIČ 11880724 / CZ11880724
Datová schránka pj3isai

Navrhneme a vytvoříme fotovoltaickou elektrárnu přímo na vaši střechu. Za pomoci vizualizace vám provedeme energetickou bilanci, která promítne v čase vaši spotřebu oproti předpokládané kalkulované produkci fotovoltaické elektrárny. Naše solární panely i akumulátory patří ke špičce světové produkce, v kombinaci s certifikovanými pracovníky dosahujeme té nejvyšší možné kvality.Pobočky

Brno
Hasičská 811/14
Navigovat

Slaný
Soukenická 66/18
NavigovatRecenze

4,0

39 recenzí


Ověřený zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Dodavatatele FVE jsme vybírali na základě zadaných kriterií z nichž vzešla tato společnost nejlépe. Dodání a montáž proběhla v termínu dle smlouvy - odzkoušeno. Dotaci máme již také na účtě.

Jedná se o společnost, kterou mohu vřele doporučit.4. 1. 2024,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Za mne profesionální přístup.
Firma ví o čem mluví, od obchodního zástupce který byl i technicky zdatný až po montážní partu. Montážní parta co instalovala panely byly sice ukrajinští pracovníci, ale slušní pracovití a hlavně zaměstnanci firmy.Poté pan Müller elektrikář též naprosto profesionál.
V podstatě nic, termín byl splněn na den přesně.

Firmu opravdu doporučuji,cejtim z ní opravdu fér přístup. Už jen čekáme na připojení ale to je údajně na distributorovi.

3. 1. 2024,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Naše zkušenost se společností Solution Energy byla od samého začátku perfektní. V první řadě přístup obchodního zástupce, který nám detailně vysvětlil všechny aspekty týkající se fotovoltaických panelů a pomohl nám vybrat řešení přesně šité na míru našim potřebám. Instalace proběhla hladce a efektivně, a to i přesto, že jsme se rozhodli pro komplexní systém s akumulací energie. Technici byli velmi zdvořilí, odborně zdatní a po sobě nechali vše čisté a uklizené.
Co se týče samotných fotovoltaických panelů, jsme s kvalitou a výkonem velmi spokojeni. Systém funguje bez jakýchkoli problémů. Velkým plusem je i zákaznický servis. Vždy, když jsme měli jakýkoliv dotaz nebo jsme potřebovali asistenci, reagovali obratem.

Závěrem - jejich odbornost, kvalita produktů a zákaznická péče jsou na velmi dobré úrovni. Služby společnosti Solution Energy můžeme všem doporučit.
3. 1. 2024,

Ověřený zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Solidní a příjemné jednání s firmou. Obchodní zástupce pan Vachulka - příjemný a vstřícný člověk,
který vše zaměřil a navrhl řešení pro střechu a tech. místnost vč. technologie,
Instalační technik pan Zykán šikovný, vstřícný člověk, vše vysvětlil a i přes menší komplikace vše zvládl na výbornou!!

Za mě absolutní spokojenost s firmou i s celkovým jednáním.
Servis po instalaci take funguje.
3. 1. 2024,

Ověřený zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Rychlé jednání
Profesionální komunikace
Šikovní montéři
Splnění požadavků

Rychlá montáž, fotovoltaika funguje 6 měsíců bez problémů. Přehledná aplikace v telefonu. Spokojenost!3. 1. 2024,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
1  

Źádné
- neschopná administrativa,
-naprosto nedostatečná komunikace.,
- absolutní nezájem řešit připomínky
- sliby a sliby

na základě vlastních zkušeností nedoporučuji,

Logo Solar Solution Energy, s.r.o.
Reakce dodavatele:
Jelikož je recenze anonymní a naprosto neurčitá, mrzí nás, že nemůžeme Vaši nespokojenost prověřit.

V případě Vašeho zájmu, neváhejte prosím kontaktovat náš email pro revizi možných pochybení a nastavení kompenzace: office@solution-energy.cz

Zároveň věříme, že Vám elektrárna již šetří finance a vše je plně funkční a řádně revidované, proto s hodnocením nemůžeme souhlasit. Děkujeme za pochopení


16. 12. 2023,

Zákazník v Královehradeckém kraji
realizováno 2023,
1  

Oblbovat, než sepíšete smlouvu, pak to je pouze několika měsíční horor.
Šílená práce, realizace za 10 měsíců. Zaplacený expresní dodání do 3 měsíců!!! Následně neřeší ani reklamace ani dotace. Pan Šoustek je totálně neschopný. Firma zasílá předávací protokoly, e-mailem, které neodpovídají realitě a snaží se tím legalizovat včasnou instalaci díla a následně požaduje penále a vyhrožuje právníky, kteří vás následně kontaktuji. Absolutně nedoporučuji. pokud chcete opravdu instalaci FVE a TČ. Pokud ovšem chcete problémy a vyhodit peníze a navíc zdemolovat dům , tak doporučuji.

Stránky Solution energy obcházejte a volte seriózní firmy. Pár jedinců v čele se Šoustekem disponuje externími zaměstnanci, které ani neplatí a tak to vypadá. Ani tu jednu hvězdičku ne.Logo Solar Solution Energy, s.r.o.
Reakce dodavatele:
Dobrý den pane Radoviči,

nejen, že je Vaše recenze do posledního písmenka lživá, Váš systém funguje a nejen, že Vám ohřívá teplou vodu, ale navíc i zcela jistě topí jak má, tím jsme si jistí, jelikož na Vaše opakované žádosti a nesmyslné neopodstatněné reklamace Vás navštívilo k dnešnímu dni více než 6 certifikovaných techniků.

Nutno také dodat, že jste nám do dnešního dne neuhradil doplatek díla, které máte dávno instalované a zprovozněné i revidované, faktura je nyní po splatnosti nehorázných 166 dní! Pouze upozorníme, že Vám nabíhá pokuta za prodlení.

Mrzí nás, že máte za potřebí škodit (ještě nad rámec neuhrazené faktury) špiněním dobrého jména firmy lživými recenzemi, provedeme patřičné právní kroky.

(Pro pořádek, průrazy jsou k montáži potřebné, s Vašimi kotly jsme nemanipulovali a lištování je samozřejmě standardní).


5. 12. 2023,

Zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2023,
1  

Na začátku spousta slibů, skutek utek. Do zaplacení a převodu peněz se rozdají. Pak hrobové ticho.
Nedodržení termínů, nezájem o komunikaci. Peníze zaplacené a dílo v nedohlednu. Jakási asistentka neví vůbec nic, zmatené informace. Neustálý posun instalace.
Skutečně naše pochybení, že jsme si vybrali tyto podvodníky.

Špatná firma.

Logo Solar Solution Energy, s.r.o.
Reakce dodavatele:
Jelikož je recenze anonymní a naprosto neurčitá, mrzí nás, že nemůžeme Vaši nespokojenost prověřit.

V případě Vašeho zájmu, neváhejte prosím kontaktovat náš email pro revizi možných pochybení a nastavení kompenzace: office@solution-energy.cz

Nechápeme Vaše tvrzení o "tichu" či nekomunikaci, jelikož máme linku kam se můžete kdykoliv obrátit, odpovídáme na každý email a to s průměrnou reakční dobou 36h. a navíc každý náš klient má přístup do online klientské sekce, kde může ihned kdykoliv a odkudkoliv zjistit stav jeho realizace, či využít podpory live chat!

Zároveň věříme, že Vám elektrárna již šetří finance a vše je plně funkční a řádně revidované, proto s hodnocením nemůžeme souhlasit. Děkujeme za pochopení.


27. 10. 2023,

Zákazník ve Zlínském kraji
realizováno 2023,
1  

Profesionální přístup zástupce pana Haveldy při uzavírání smlouvy
V administrativě naprostý chaos. Zaplacení zálohy 9.1.2023 mi bylo popíráno i přes výpis z banky
V podstatě 3x slíbeno panem Haveldou že se mi někdo ozve ještě dnes, nebo zítra. Nikdo se neozval, běží už 3 měsíc po termínu realizace ve smlouvě. Nekomunikují.
Celkový dojem, že pan Havelda dělá bílého koně. Uvažuji, že se obrátím na PČR nebo ČOI z důvodného podezdření na podvodné jednání Solution energy

Nevěřte slibům Solution energy, firma asi nemá kapacity na provedení montáží. Nakoupený materiál za složenou zálohu měl být složen u investora - nic nebylo dodáno, jen jsem přišel o peníze které mohli vydělávat s 5% úrokem na spořícím účtu.

Zkuste si vypočítat ukázkové penále ve smlouvě, o žádných 2800,- za týden prodlení při 0,01% ze 400 000,- nemůže být ani řeč. Je tam posunutá desetinná čárka.

Ničeho se nedovoláte, jen planých slibů pana Haveldy.


15. 9. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
2  

-neplnění termínů, špatná koordinace zaměstnanců či najatých externích elektrikářů
-špatný externí elektrikář, vícepráce které neměli být
-první měsíc po zapojení zjištěno špatné nastavení od "technika"

Ze začátku se firma tvářila solidně. Nakonec nebyl dodržen termín zapojení dle smlouvy. Firma má špatně zkoordinované "externí elektrikáře", které zřejmě ani neprověřuje. Instalace na střeše proběhla tak, že se nás najaté prac. síly ptali na místo, kde mají být panely umístěny. Při zapojení FVE uvnitř, externí elektrikář naprosto překopal náš rozvaděč a donutil nás k jeho předělání, které nás stálo další náklady plus po nás firma požadovala vícenáklady, což mělo být řešeno dávno před realizací a ne v průběhu. Nakonec část vícenákladů vykompenzována, ale jen částečně. Po hrabání se v našem rozvaděči nám ex. elektrikář oznámil, že vlastně jeho revize platí pouze na fotovoltaiku a ne na náš rozvaděč, ve kterém se nám hrabal. Opravdu "profesionální přístup" si představujeme ...celá recenze »
13. 9. 2023,zobrazena strana 3 z 4

celkem 39 recenzí SOLUTION ENERGYVšechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o SOLUTION ENERGY