OZE Solar s.r.o.Hodnocení

Telefon

+420 606 315 266

E-mail

info@ozesolar.cz
Sídlo Kdyně 11, Kdyně 34506
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 28109031 / CZ28109031
Datová schránka 3qwhxur

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem OZE Solar s.r.o., který působí na trhu 15 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 1 recenzi na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 1 hvězdou z pěti možných. OZE Solar s.r.o. je plátcem DPH. OZE Solar s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

1,0

1 recenze

Zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2023
1  

Žádné
Celkové jednání firmy, pana jednatele.

Jestli firma "umí" stavět FVE nevím, k tomu jsme se nedostali. Rok a půl jsme byli v kontaktu, obrátil jsem se na ně na doporučení známého. Mám eternit a firma mi na začátku sdělila, že bez problémů a bezpečně. Poté už jen odklady, výmluvy, vytáčky a nakonec mi po půldruhém roce sdělili, že přece nejsou dobrodruzi, aby dělali FVE eternit... Takže rok výroby proudu pryč, desítky tisíc za dražší materiál a práci... Za mne neseriózní firma, která si nabere zákazníků víc, než zvládne a pak si vybírá to nejpohodlnější. Nedoporučuji.

29. 3. 2023,zobrazena strana 1 z 1

celkem 1 recenze OZE Solar s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o OZE Solar s.r.o.