LEDPROFES a.s.

Logo LEDPROFES a.s.


Hodnocení

Telefon

+420 273 160 033

E-mail

info@ledprofes.cz
Sídlo Bořivojova 878/35, Praha 13000
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 24311065 / CZ24311065
Datová schránka v7pdwnv

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem LEDPROFES a.s., který působí na trhu 12 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 5 recenzí na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 3.8 hvězdami z pěti možných. LEDPROFES a.s. je plátcem DPH. LEDPROFES a.s. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

3,8

5 recenzí


Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2023
5  

Ochotný obchodní zástupce, montáž Dvě proběhla dle dohody s montazníky.
Delší doba než byla zpracována dotace.

Přišli viděli a namontovali a vše funguje.
Už mám i dotaci


11. 5. 2023,

Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2022
5  

Perfektní přístup k realizaci tepelného čerpadla Sinclair. Po roce maximální spokojenost, provázanost s FVE.
Žádné.

Komunikace, veškerá administrativa, instalace.11. 5. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2022
5  

Jsem spokojený, jak s firmou tak s materiálem. Technici přijeli, namontovali a vysvětlili. Co jsem potřeboval vědět, tak jsem si zavolal a vše bylo v pořádku.
Nevím o ničem

Na termín jsem čekal asi půl roku, dalo se to čekat vzhledem k vytíženosti. Samotná realizace trvala jeden den. Elektrikář věděl, co dělá a na střeše to šlo jedna báseň.
Za mě můžu doporučit dále!


10. 5. 2023,

Zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2023
1  

Ochotný technik, který ač zakázku neměl přímo na starosti, tak s námi řešil prakticky všechny problémy.
Od samého prvopočátku bylo vše špatně. Obchodní zástupce nasliboval "hory doly", ale skutek utek. Samotná realizace také jeden velký problém. Cokoliv montážníci nainstalovali, to posléze jiní opravovali. Firma telefonicky či emailem absolutně nekomunikuje (až na onoho hodného a ochotného technika), nedodržuje harmonogram prací. Průběh celé zakázky naprosto žalostný, místo slibovaných 4 měsíců to trvá rok. S touto firmou již raději nikdy více, absolutní nezájem o zákazníka.

Velmi špatná zkušenost

3. 4. 2023,

Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2023
3  

Ochotný technik.
Instalace nám trvala skoro rok a půl. Technik byl většinou v pohodě a ochotný, ale pracovníci, co nám psali z té firmy ani nevěděli, že nám nebyly dodány baterie a displej. Hodně se divili, že nám byla zrušená montáž elektroměru a to právě na základě chybějících věcí. Kolikrát jsme jim museli sami říct, co vůbec máme za parametry fotovoltaiky, sami to pořádně nevěděli. Při instalaci taky nic moc, tak trochu bych řekl, že to bylo neodborné, kdybych si to dělal sám bylo by to lepší :))) Tak doufáme, že je v pořádku nainstalovaná. Párkrát nám i odložili instalaci, takže jsme vůbec nevěděli kdy bude hotová. Jediný člověk kdo nám pomáhal byl zmiňovaný technik, bez něho by jsme na instalaci asi čekali dodnes. Po instalaci jsme zjistili, že mám nejde půlka panelů, ale firma tomu nechtěla věřit. Přijeli až na popud firmy, která zajišťuje battery box.

Naše hodnocení je na 50 %

7. 3. 2023,zobrazena strana 1 z 1

celkem 5 recenzí LEDPROFES a.s.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o LEDPROFES a.s.