AC HeatingHodnocení

Sídlo Staroplzenecká 177, Letkov 32600
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
Obchodní název

KUFI INT, s.r.o.

IČO / DIČ 26410656 / CZ26410656
Datová schránka 2ycg753

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem AC Heating, který působí na trhu 18 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 1 recenzi na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 5 hvězdami z pěti možných. AC Heating je plátcem DPH. AC Heating nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

5,0

1 recenze

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

odbornost, spolehlivost, komplexnost dodávky, komunikace
o žádných nevíme

Určitě je řada zájemců o FVE, kteří tak jako my hledají a porovnávají nabídky od více dodavatelů. U nás byl názor, že ti nej dodavatelé budou tou nejlepší volbou, ale po čtyřech nabídkách se opak ukázal pravdou. Vzhledem k velice dobrým zkušenostem s realizací tepelného čerpadla jsme s poptávkou FVE oslovili společnost KUFI INT z Letkova u Plzně, která pod označením AC Heating realizuje dodávky a montáž tepelných čerpadel i fotovoltaických systémů. Přestože náš požadavek byl trochu atypický, tak společnost pečlivě a aktivně spolupracovala s návrhem a konečná nabídka plně respektovala naše představy. Po zkušenostech s tepelným čerpadlem jsme vůbec neváhali s podpisem smlouvy na FVE a odpadly i případné obavy. A výsledek? FVE byla do tří měsíců od objednávky uvedena do provozu, společnost AC ...celá recenze »
11. 12. 2023,zobrazena strana 1 z 1

celkem 1 recenze AC HeatingVšechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o AC Heating