JJPE Elektro s.r.o.Hodnocení

Sídlo Piletická 486, Hradec Králové 50341
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 09529489 / CZ09529489
Datová schránka zuckcga

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem JJPE Elektro s.r.o., který působí na trhu 4 roky. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 1 recenzi na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 5 hvězdami z pěti možných. JJPE Elektro s.r.o. je plátcem DPH. JJPE Elektro s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.


odborná způsobilost dle § 10 zákona 250/2021 Sb.. Co to znamená?Recenze

5,0

1 recenze

Ověřený zákazník v Ústeckém kraji
realizováno 2023,
5  

Instalace FVE s baterií a nabíjecí stanice pro vozidlo byla realizovaná v podstatě obratem od doby sjednání. Majitelé jsou velice vstřícní, poradí se vším okolo fotovoltaiky včetně výběru vhodných komponentů i prodeje přebytků, dodržují sjednané termíny. Vždy velmi dobře poradí a jsou s vámi během realizace v kontaktu. Proklientský přístup prostě na jedničku!
Nic

Výhodou je komunikace přímo s majiteli firmy, kteří mají odborné vzdělání a zkušenosti v oboru elektro.28. 8. 2023,zobrazena strana 1 z 1

celkem 1 recenze JJPE Elektro s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o JJPE Elektro s.r.o.