Green Home Energy s.r.o.

Logo Green Home Energy s.r.o.


Hodnocení

Telefon

+420 777 175 111

E-mail

info@homeenergy.cz
Sídlo Inovační 122, Zlatníky-Hodkovice 25241
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 09231447 / CZ09231447
Datová schránka gy89us7

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem Green Home Energy s.r.o., který působí na trhu 3 roky. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 2 recenze na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 4 hvězdami z pěti možných. Green Home Energy s.r.o. je plátcem DPH. Green Home Energy s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

4,0

2 recenze

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2022
4  

Zastoupení před úřady
Zastoupení před distributorem sítě
Vyřízení dotace
Fajn parta techniků pro instalaci panelů
Firma dodržela vše dle smlouvy
Instalace do roka od podpisu smlouvy (FV boom a i přes velký tlak zájmu vše stihli)
Jejich obchodni zástupce nelezl na střechu, aby zjistil, ze panely nelze technicky umistit (prý není placen, aby ze střechy spadl), tvrdil ze vše půjde. Další komunikace s ním velmi náročná a to jsem velmi trpělivý, ale žádat 2 měsíce o schema zapojení bylo na pohlavek.
Požadavky na zapojení rozvaděče obch. zástupce okopiroval z internetu.
Vlastně jediná chyba této firmy byl individuální lidský faktor obchodního zástupce, který špatně komunikoval, technické stránce věci nerozuměl a tak bylo nutné nějaké zasahy do domovní eleltroinstalace provádět opakovaně či info zjišťovat jinde, aby doslo k hladkému průběhu připojení do sítě.

Firmu rozhodně doporučuji, dodržela vše, vyřešila i problem obchoďáka, který při počáteční obhlidce zanedbal svou práci a tak firma operativně změnila umístění panelů ze střechy na garáž (naštěstí bylo místo a střecha byla ideálně veliká). Vše kolem FV mne zajímá, takže jsem si info zjišťoval jinde, ale vy si pohlídejte, aby váš zástupce opravdu zkontroloval střešní kritinu a umístitelnost panelů, při podpisu smlouvy jste měli předem všechny požadavky distributora na úpravy domovního rozvaděče, abyste nemuseli vše pracně zjišťovat a měnit. Kdyby zástupce nekomunikoval, dnes už bych chtěl jeho výměnu! Vše ostatní firma vyřešila, ostatní pracovníci komunikovali celkem rychle a vyřešili vše od instalace, přes zastoupení a dotaci!

Logo Green Home Energy s.r.o.
Reakce dodavatele:
Dobrý den, mrzí nás vaše zkušenost s naším obchodníkem. Napište nám prosím číslo smlouvy nebo jméno obchodníka, abychom s ním mohli více pracovat. Kontakt je info@homeenergy.cz . Děkuji, za tým Green Home Energy, Marek


3. 4. 2023

Zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2022
4  

- realizace probíhala dle smlouvy
- ihned po uhrazení záloh byly realizovány položky, které plynuly ze smlouvy - s,louva byla dodržena
- montáž jak panelů, tak i technologie byla provedena profesionály a to mohu posoudit i jako absolvent elektrofakulty
- firma rychle reaguje na požadavky změn konfigurace a v případě problémů poradí
- veškeré jednání s distributorem, státem ohledně dotace firma vyřešila ve standardních lhůtách
- škoda je, že nelze realizovat přímý kontakt na techniky, ale pouze zprostředkovaný přes sekretariát

S dodavatelem mám dobrou zkušenost a bez obav bych jej doporučil. Obecně jsem příznivcem více dílčích záloh, po kterých následuje realizace příslušné části smlouvy.

2. 4. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 2 recenze Green Home Energy s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o Green Home Energy s.r.o.