Fotovolty

Logo Fotovolty


Hodnocení

Doba realizace

do 6 měsíců
Sídlo Nad Kamínkou 1563, Praha 15600
2 pobočky
Členství
  •   Česká fotovoltaická asociace (ČFA)
  •   Solární Asociace
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
  •   Solární systémy?
Obchodní název

fotovolty s.r.o.

IČO / DIČ 08572631 / CZ08572631
Datová schránka kcjei6a

- 6 let na trhu. - kompletní dodávka FVE na klíč. - více než 3 000 instalací v ČR. - 100% úspěšnost a garance získání dotace až 301 000,- - fotovoltaické panely i technologie Solax skladem. - montáž střídače a baterií do 90 dnů. - nepřetržitý dohled zdarma. - pojištění 10 milionů korun. !AKTUÁLNÍ SLEVA 5% NA KOMPLETNÍ OBJEDNÁVKU ONLINE! - komerční instalace provádíme až do maximálního výkonu 1 MW.


odborná způsobilost dle § 10 zákona 250/2021 Sb.. Co to znamená?Pobočky

Prostějov
Rostislavova 856/5
Navigovat

Praha
Nad Kamínkou 1563
NavigovatRecenze

4,9

16 recenzí


Ověřený zákazník ve Zlínském kraji
realizováno 2024,
4  

Velmi ochotně se mnou jednali. I přes komplikace s situovanim a umístěním panelů p. Motyčka vše ochotně zařizoval. Náš dům je vzdálen cca 100m. od cesty, což znamenalo vše nanosit po chodniku, což p.Kříž s kolegou zvladli i montáže panelů během 1 dne. Firma Fotovolty zařídila i dotaci na tepelné čerpadlo montované před rokem jinou firmou,-(super).Jsem velmi spokojen s ochotou a provedenou prací Fotovoltů.

Vše stihli ve smlouvě uvedených časech diky p. Motyčkovi a všem ochotným pracovnikum a dámám řešícím administrativu. Firmu doporučuji.16. 5. 2024,

Zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2023,
5  

Fotovoltaika od vaší společnosti - jsem velmi spokojen ,jak s provedenou prací tak s jednáním p.Motyčky který organizoval
celou akci.
Doporučil jsem p.Motyčku synovi a ten si vás již také objednal.
Bude pravděpodobně také velmi spokojen,

Díky za spolupráci.
L.Ch.


22. 12. 2023,

Ověřený zákazník v Královehradeckém kraji
realizováno 2023,
5  

Výborná komunikace
Operativní řešení případných návrhů a požadavků
Dodržení všech domluvených termínů na 100%
Pracovníci firmy na vysoké profesionální úrovni
Nemám nic, co bych mohl zmínit

Chci se podělit o mé zkušenosti při pořízení FVE. Nejprve jsem měl velikou smůlu, že jsem si vybral podvodnou firmu Alpha Solar systems, která z velkého počtu klientů jen vylákala statisícové částky na zálohy, ale nic nedodala. Přesto jsem se rozhodl pořídit FVE u jiné firmy. Nakonec jsem se rozhodl pro firmu Fotovolty a rozhodně nelituji. Obchodní zástupce Pavel Žalud je opravdu profesionál na svém místě. Chápal moji počáteční nedůvěru (díky předchozímu zklamání). Byl vždy velmi vstřícný a všechny mé dotazy a požadavky obratem řešil s ostatními kolegy z firmy. Smlouvu jsme uzavřeli 4.9.2023 a již 15.9. jsem měl na střeše nainstalovanou a zprovozněnou FVE. Pro mě dosud nevídaná věc. Parta montážníků Slavomíra Kříže stihla montáž panelů za jediný den, ač byly u mé střechy specifické technic ...celá recenze »
26. 10. 2023,

Ověřený zákazník v Královehradeckém kraji
realizováno 2023,
5  

Korektní jednání a profesionální přístup, ověření konkrétních výchozích podmínek, výhodná optimalizace původního záměru, vyhovění doplňujícím požadavkům, dodržení jednotlivých nasmlouvaných termínů a parametrů, uživatelské zaškolení.
Nesetkali jsme se s ničím záporným

Výběrového řízení se zůčastnilo 5 alternativních dovavatelů, FOTOVOLTY překvapily přístupem, kvalitou i cenou.

17. 10. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Profesionální jednání obchodního zástupce p. Pavla Žaluda
Sehraná parta montážníků
Profesionální a zejména lidské jednání obou velmi mladých elektrikářů

Oslovili jsme několik firem, které se zabývají fotovoltaikou. Některá firma se ani neozvala, další nechtěla vzít v potaz naše požadavky aj. Až jsme narazili na firmu FOTOVOLTY a nestačili jsme se v dobrém slova smyslu divit. Celý proces se nesl v naprosto výborné atmosféře. S klidným svědomím tuto firmu doporučujeme i dalším, ještě nerozhodnutým. Prostě byl to perfektní pracovní koncert.
Přáli bychom této firmě i do budoucna hodně spokojených zákazníků.


2. 10. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

- Spolehlivá firma
- Dodává vynikající a spolehlivou technologii Solax Power
- Rychlé a vstřícné jednání všech zainteresovaných zaměstnanců
- Dálkově ovládaná, kontrolovaná a udržovaná technologie
- Firma zajistí i případný výkup přetokové energie

Na začátku každé velké investice jsou dohady a nejistota. Pan Šilhan ale jednal jako profesionál. Vše mi vysvětlil a nejistotu rozptýlil. Opravdu od podepsání smlouvy probíhalo vše podle stanoveného harmonogramu. Montáž panelů-instalace technologie-revize zařízení -komunikace s Distributorem. Vzniklé drobné problémy byly ze strany Fotovoltů řešeny rychle a odborně, jak ze strany telefonů paní Macků, paní Němcové, tak panem Šimoníkem.
Tuto firmu bych doporučil všem váhavým zájemcům o Fotovoltaickou elektrárnu.


18. 9. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2022,
5  

Domluva
Technologie
Šikovní elektrikáři
chvilku jsem si počkal, ale zrovna byl boom

Co se dohodlo se dodalo, co jsem potřeboval dodělat se udělalo a naprostá spokojenost. Elektrárna vyrábí už půl roku a vše je super a funkční !

2. 8. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  


Když jsem se rozhodl pro realizaci FVE nebylo jednoduché najít správnou firmu k realizaci. Fotovoltaický boom byl v plném proudu a na trhu se objevilo spousta firem, které nabízely realizaci FVE. Fotovolty jsem si vybral jako třetího dodavatele. A zatím nelituji. Od návštěvy pana Kasandy, přes instalaci panelů a realizace připojení, až k vyřízení dotace mám s firmou jen pozitivní zkušenosti. Lidé z firmy vystupovali a jednali profesionálně. Drobné problémy se objevily, ty jsou však vždy a všude, byly po vzájemné domluvě v podstatě ihned řešeny a odstraněny. Tuto firmu doporučuji všem zájemcům o FVE.

Jiří Vrba


21. 6. 2023,

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023
5  

Dodržení termínů dle smlouvy
Celkový profesionální přístup montážníků FVE panelů
Slušnost montážníků
Perfektní odvedená práce, včetně finálního úklidu po vykonané montáži
Perfektní způsob administrace zakázky, předávání informací

Tuto firmu na základě osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Plní vše dle smlouvy, mají celkově profesionální přístup. Všechny mé dotazy byli obratem zodpovězeny s patřičnou péčí. Dle mé zkušenosti se jedná o sehraný tým profesionálů. Tato firma i jako celek velmi dobře funguje.

29. 5. 2023,

Ověřený zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2022
5  

férové jednání vedení firmy
používaná technologie střídače - Solax
komunikativnost
příjemná parta montážníků
nic

Rád bych ocenil přístup firmy fotovolty s.r.o. Vybral jsem si je pro realizaci bohužel právě v období, kdy byl v celé ČR nedostatek komponentů, a tudíž připojení proběhlo s časovým skluzem, za který v podstatě nemohli. Firma se však k celé věci postavila čelem a prodlevu mi finančně kompenzovala. Žádné kličkování, žádné výmluvy, pouze férové jednání. V kontextu ostatních recenzí na jiné firmy, které jsem četl, to rozhodně není samozřejmé. Dobrá domluva byla i s realizační partou, ale jako nejdůležitější vidím právě férový přístup vedení firmy. Pokud problémy nejsou a spolupráce běží hladce, nic to nevypovídá o tom, jak se partner zachová v případě komplikací. Kvalita obchodního vztahu se pak právě nejlépe pozná podle toho, jak se dokáže partner postavit k řešení problému. Proto můžu firmu ...celá recenze »


28. 4. 2023,zobrazena strana 1 z 2

celkem 16 recenzí FotovoltyVšechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o Fotovolty