ELEGREEN s.r.o.Hodnocení

Sídlo Moskevská 1464/61, Praha 10100
IČO / DIČ 14276291 / CZ14276291
Datová schránka q55gb72

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem ELEGREEN s.r.o., který působí na trhu 1 rok. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 4 recenze na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 1 hvězdou z pěti možných. ELEGREEN s.r.o. je plátcem DPH. ELEGREEN s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

1,0

4 recenze


Zákazník v Plzeňském kraji
realizováno 2023
1  

žádné
naletěl jsem jako jiní, záloha zaplacena, realizováno nebylo ani za rok, vráceno nebylo nic, společnost Elegreen je v exekuci, na účtu nula korun, pobočka v Dobřejovicích zrušena, auta nejsou jejich

to dnešní vyjádření pana Palety mne velice pobavilo, tak jsem zvědavý, kdy mi vrátí peníze

Nikdy více

22. 11. 2023

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023
1  

nejsou
liknavé chování od podpisu smlouvy
několikrát změněné podmínky dodání
obtížně kontaktovatelní odpovědní pracovníci
poslední dohoda o podmínkách dodání vypovězena těsně před podpisem

Nespolehlivá firma, pokud někdo řešíte vrácení peněz z důvodu nedodání zakázky, dejte prosím vědět. Sám jsem se už obrátil na právníky a řeším možné předání případu soudu.

8. 11. 2023

Zákazník v Moravskoslezském kraji
realizováno 2023
1  

Naštěstí od jiných zákazníků- nám fve dokončili- vše ale dodavatelsky. Žádný z pracovníků nebyl z firmy elegreen.
Sliby, sliby... Dlouhá doba dodání. Po instalaci nyní už 3 měsíce čekáme na dokumentaci pro čez. Nic nemáme v ruce pokud by došlo k poruše. Pán Paleta- katastrofa. Jen lže, nebere hovory pokud bylo z daného čísla již voláno. Figuruje i v jiných firmách ( např. Futurel)- na žádnou se nedovoláte.

Pokud zjistíte, že je v dané firmě jednatelem Paketa R.- rychle utéct a najít si jinou firmu. Důrazně nedoporučuji!!! Hodnocení nelze uložit bez zadání aspoň 1 hvězdy- oni si ale nezaslouží ani to.

8. 11. 2023

Zákazník v Pardubickém kraji
realizováno 2023
1  

Vůbec, vůbec nic
Nedodržení termínu... Zpoždění téměř 2 roky, stále nedořešeno. Firma s adresou P. O. BOX. Jednatel v mnoha exekucích, nereaguje na kontaktování, pokud ani, jen samé lži, zaměstnancům neplatí. Shrnuto: Podvodná firma!

PODVODNÁ FIRMA

27. 10. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 4 recenze ELEGREEN s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o ELEGREEN s.r.o.