Pešek & Mudra

Logo Pešek & Mudra


Hodnocení

Sídlo Kamenný Újezd 20, Kamenný Újezd 33842
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
Obchodní název

DIGINEX Technology s.r.o.

IČO / DIČ 04012291 / CZ04012291
Datová schránka bgf26hv

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem Pešek & Mudra, který působí na trhu 9 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 1 recenzi na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 5 hvězdami z pěti možných. Pešek & Mudra je plátcem DPH. Pešek & Mudra nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

5,0

1 recenze

Zákazník ve Středočeském kraji
realizováno 2023,
5  

Dodržení termínu
Vstřícnost
Skvěle odvedená práce
Rychlost
Vyřízení všech formalit
Nic

Při rozhodování, jakou zvolit technologii FVE, jsem došel k názoru, že si raději připlatím a půjdu do značky Victron. Důležitý byl fakt, že při výpadku proudu pojede celý dům v ostrovním režimu a také nemusím řešit přetoky do DS než nám ČEZ posílí vedení. Na internetu jsem našel firmu PEŠEK&MUDRA a zaujalo mne jakou mají vynikající zkušenost s tímto systémem.
A dobře jsem vybral, je to dodavatel na, kterého se můžete spolehnout. Termín montáže byl dodržen. Vše včetně zpracování, dodání a montáže proběhlo na vynikající úrovni, hotovo bylo během dvou dnů, včetně instalace a zapojení ohřevu TUV. Dotace byla vyřízena, poradí i s vyplněním veškerých formulářů.
Firmu PEŠEK&MUDRA rozhodně doporučuji.
13. 5. 2024,zobrazena strana 1 z 1

celkem 1 recenze Pešek & MudraVšechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?


Symboly u recenzí:
Instalováno tepelné čerpadlo
Instalována fotovoltaika


Otázky a odpovědi o Pešek & Mudra