Blue Boson Tech s.r.o.Hodnocení

Doba realizace

do 1 měsíce
Sídlo Týnská 1053/21, Praha 11000
IČO / DIČ 29146780 / CZ29146780
Datová schránka rdmpjip

✔ Profil, recenze a zkušenosti s dodavatelem Blue Boson Tech s.r.o., který působí na trhu 11 let. V současnosti má na svém profilu na Voltaico.cz 2 recenze na své služby. Zákazníci jej hodnotí průměrně 3 hvězdami z pěti možných. Blue Boson Tech s.r.o. je plátcem DPH. Blue Boson Tech s.r.o. nabízí své služby pro rodinné domy, bytové domy, firmy, veřejnou správu a školy.Recenze

3,0

2 recenze

Ověřený zákazník v Jihomoravském kraji
realizováno 2023
5  

Instalace proběhla v daný den a bez problémů
Žádné nebyly

Krásná práce a instalace solárních panelů na solární ohřev vřele doporučuji tuto firmu26. 9. 2023

Zákazník v Karlovarském kraji
realizováno 2023
1  

Žádné
Velice nedoporučuji tuto firmu, zařízení které nám namontovali nefunguje, nemají dostatek kvalitních pracovníků 2x se jim nepovedla elektrárna zprovoznit a na potřetí technik radši nedorazil vůbec, neustálé lži a výmluvy. Sliby obchodního ředitele že nám vrátí peníze také nedodržel a vymlouvá se na jednatele firmy. Vrácení peněz budem muset řešit soudní cestou.

Velice neprofesionální
Neustálé lži
Špatná komunikace
Neochota vrátit peníze i když obchodní ředitel sliboval že peníze vrátí.


7. 9. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 2 recenze Blue Boson Tech s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o Blue Boson Tech s.r.o.