Amplitudi s.r.o.

Logo Amplitudi s.r.o.


Hodnocení

Telefon

+420 777 008 432

E-mail

info@amplitudi.cz
Sídlo Varšavská 715/36, Praha 12000
Služby
  •   Fotovoltaické systémy?
IČO / DIČ 05488877 / CZ05488877
Datová schránka v8r43ze

Společnost Amplitudi s.r.o. dodává a provádí montáž fotovoltaiky a tepelných čerpadel pro bytové domy, firmy a obce od roku 2016. Oblast fotovoltaiky a tepelných čerpadel pro bytové domy , firmy a obce je zcela specifická a vyžaduje specifický přístup a znalosti, jimiž naši specialisté disponují.Recenze

1,0

3 recenze


Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2023
1  

- žádné
- komunikace
- organizovanost

V termíny realizace nikdo nedorazil a ani nedali vědět.
Firma je se zhotovením díla v prodlení už 2 měsíce. Komunikace ze jejich strany nulová.
Odstupuji od smlouvy, snad vrátí peníze. Nedoporučuji.


6. 12. 2023

Zákazník v Jihočeském kraji
realizováno 2023
1  

Žádné
Nedodržení termínu realizace fotovoltaiky na ohřev teplé vody.

Čekal jsem skoro tři měsíce na montáž. Když už měli přijet v daný termín tak se omluvili že to bude druhý den. Druhý den telefon že jim nepřišel montážní. Na tož jsem to nevydržel a dnes sem napsal odstoupení od smlouvy, z nedodržení termínu realizace. Sem zvědav kdy mi přijdou peníze zpět. Nedoporučuji tuto firmu

26. 10. 2023

Zákazník v Ústeckém kraji
realizováno 2023
1  

Prezentují se něčím, o čem nechtějí mluvit.

Vystavují, prezentují se, nabízejí dárky (koloběžky), ale velmi nízká úroveň komunikace. Na můj písemný dotaz na solární tašky (realizace,zkušenosti, výsledky) mi přišla odpověď: Máme s nimi dvouletou zkušenost, ale máme kapacitu bohužel zaplněnou do konce roku 2023. Na mou reakci, že nespěchám, a jestli mají nějakou referenční stavbu, mi pro jistotu už nepřišla žádná odpověď.


Logo Amplitudi s.r.o.
Reakce dodavatele:
Dobrý den,
omlouváme se, že jste nespokojená s naší komunikací. Realizujeme nyní fotovoltaiku a tepelná čerpadla pro bytové domy, firmy a obce a na fotovoltaické tašky nám již nezbývá kapacita. Je naší chybou, že jsme z webových stránek neodstranili nabídku fotovoltaických tašek a plotů, které již neděláme. V krátké době toto napravíme.
Přijměte naši omluvu, že jsme Vás připravili o Váš čas a naše komunikace nebyla na patřičné úrovni.
Radim Bárta, jednatel


28. 2. 2023zobrazena strana 1 z 1

celkem 3 recenze Amplitudi s.r.o.Všechny recenze označené textem „Ověřená recenze“ byly ověřeny smluvní dokumentací či dalšími doklady od autora recenze.
Ostatní neoznačené recenze jsou ověřovány pouze ověřením telefonního čísla autora recenze. Jak ověřujeme recenze?Otázky a odpovědi o Amplitudi s.r.o.